کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2013-05-05 ساعت 07:58)Ramin geologist نوشته:  سلام
کیس نامبر من 43xx هست.با نامزدم قصد رفتن داریم. دو تا سوال دارم. یکی اینکه اگر الان مدارکم روخودم بفرستم و بعد بخوام همسرم رو اضافه کنم آیا پروسه رفتن طولانی تر می شه و اگر می شه چقدر؟ و دوم اینکه اگر بخوام مدارکمون رو باهم بفرستیم 2-3 هفته دیر تر باید اینکارو بکنیم ( یعنی 2-3 هفته دیگه) چون همسرم ماموریته. آیا این تاخیر توی پروسه رفتنمون موثره؟ یعنی دیر نمی شه؟؟؟
ممنون از راهنمایی تون

رامين جان هيچ فرقي نخواهد داشت اما بهتر الان فرم ها رو نفرستين ازدواج شما اگر به همين زودي است و در طول يك ماه آينده هست ازدواج كنيد و بعد از آن فرم ها رو بفرستيد تغيير در زمان مصاحبه شما با اين روش انجام نخواهد شد .بازم اگر سوالي بود در خدمتم
به اميد ديدار در آمريكا

(2013-05-14 ساعت 17:14)Rasoul_j نوشته:  
(2013-05-11 ساعت 08:50)mohajer13 نوشته:  
(2013-05-10 ساعت 18:39)Rasoul_j نوشته:  سلام دوستان
آیا کسی میتونه بعد از اعلام نتایج ازدواج کنه و اعلام نکنه وبعد از رسیدن به آمریکا و گرفتن گرین کارت بخواد بیاد همسرش رو ببره؟ شنیدم تا زمانی که سیتیزن نشیم نمیتونیم این کار رو انجام بدیم.اگر میشه لطفا بفرمایید که چه مدت باید اونجا موند و اقدام به این کار کرد.

نه دوست عزیز چنین کاری نمیشه کرد. شما برای مصاحبه باید ترجمه شناسنامه اتون رو بدید که در اون مشخص میشه که متاهل هستید یا خیر. ضمن اینکه موقع پر کردن فرمها هم وضعیت تاهل پرسیده میشه. بنابراین امکان مخفی کاری نیست.
به همه شنیده هاتون هم بدون سند و مدرک اطمینان نکنید. شخصی که گرین کارت داره هم میتونه ازدواج کرده و برای همسرش هم درخواست ویزا بده و لزوما نباید تا سیتیزن شدن صبر کنه.

اگر بعد از فرستادن فرمها ازدواج کنیم چکار باید بکنیم؟ آیا میتونم بهشون اطلاع بدم ولی بدون همسرم برم تا اینکه بتونم تو آمریکا شرایط رو براش مهیا کنم و بعد از اون مدت بیام دنبالش؟

خير اين كار باعث ميشه در پروسه مهاجرت شما مشكلات جدي پيش بياد و به پرونده شما صدمه بزنه شما حتمن بايد در سفارت با هم تشريف ببريد
شماره کیس:2013AS00001XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اواخر فوريه
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:

روياي دارم و آن هم آزاديست
تشکر کنندگان: hosseinmm ، j@vad

پیام‌های این موضوع
RE: ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری - توسط bikhab - 2013-05-24 ساعت 14:31

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان