کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شادترین و مرفه ترین کشورهای دنیا
شیما خانم، تشکر از این مطلب خوبت. البته من نمیدونم که تا چه حد دوستان، مخصوصا ً اونهایی که حسابی توی سرشون میزنند که راهی برای خروج، ولو یکی از این کشورهای «درّه پیت» پیداکنند، این مطالب خوب شما رو به خوبی و با دقّت میخونند؛ ولی من با اینکه آنچنان احتیاجی ضروری به آنها ندارم، ولو شده برای بالا بردن سطح اطلاعات عمومی ام، نه تنها دقیق خوندم، بلکه یک به یک کشورها رو روی نقشه(کره) ای که روی میز کارم دارم، نگاه کردم و همینطور که بررسی میکردم آه میکشیدم که کشورهایی که نه منابع کلان نفتی را دارند و نه آنچنان زمینهای حاصلخیز کشاورزی و نه آنچنان آب و هوایی مناسب و حتی باید نصف بیشتر سال را در تاریکی و وضع بد آب و هوایی بگذرانند؛ چطور اینگونه بهشتهایی در روی زمین ساخته اند و کشور عزیز بهتر از بهشتمان، رو به سوی جهنم دارد؟؟

سعی میکنم از اون کلماتی که باعث مشکلات اینترنتی میشود ذکری به لب نیاورم؛ ولی مگر میشود در مقابل گرسنگی جسمی و روحی مردمم ساکت بنشینم؛ آنقدر سرمایه های ملّی و درآمد نفت داریم که میشد کشوری مایه ی حسرت دنیا ساخت؛ ولی افسوس که...... افسوس.................افسوس

ببخشید، درد دلم باز شد؛ هرچند نوشته ی شما سراپا مثبت و اطلاع رسانی است، در عجبم که چرا بعضی ها آنقدر بدبختی و مشکلات ندارند که بقول ما نجف آبادی ها، از توی سوراخ دیوار با چوب کبریت برای خودشان مشکل میتراشند و اعصاب بقیه را نیز میریزند به هم. خب عزیزم؛ این هم مطلبی خوب و مهاجرتی و اطلاعات عمومی، بیا و بچسب این رو بخون، چیکار داری که اون یکی چرا این را نوشت و اون یکی چرا آن را؟؟
پیروز و موفق باشید.............ارادتمند....حمید
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، یه مهاجر ، laili ، سمبل ، mhsenpc ، msar ، hossein_1987

پیام‌های این موضوع
RE: شادترین و مرفه ترین کشورهای دنیا - توسط lexington - 2010-01-28 ساعت 21:45

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان