کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین و بدترین ایالتها برای کار
(2013-05-31 ساعت 04:26)kay1 نوشته:  ١٤٠٠ حداقلی هست که برای یک آپارتمان یک خوابه در ون شهر احتیاج داری. ولی بسیار شهر آرام زیبا و خوبیه . به طور کل شهرهای orange county شهر های خانوادگی و آرام هستند. و برای زندگی خانوادگی بسیار مناسب. شاید تفریحاتی که در لوس آنجلس هست در ارنج نباشه ولی زندگی خیلی خوبی خواهد بود. شهرهای تمیز ، مردمی بهتر، ساکت و بیدغدغه و با ترافیک کمتر. در ضمن نزدیکی به اقیانوس، و سن دیگو هم بهش اضافه کن.
لوس آنجلس که میگی منظورت کدوم شهر و کدوم جاش هست؟ اگه منظورت beverly hills هست، حتمن جای خیلی عالیه ، ولی اگر منظورت huntington park هست، پیشنهاد نمیکنم.
شهرهای خوب در los angeles county زیاد هست، ولی بسیاری شهرهای بد و خیلی بد هم هست.
کار پیدا کردن اینجا به سادگی که همه فکر میکنن نیست. سطح سواد، سطح زبان انگلیسی. فرهنگ، و خیلی چیز های دیگه اینجا مهم هستند.
در ضمن برای تخصصی باید لیسانس اون کار رو هم داشت که خودش زمان بر و هزینه بر هست . البته اینجا مهم نیست چه کاری انجام بدی، مدیر شرکت باشی یا جاروکش همه باهم برابر هستند. و اصلان این چیزها اینجا مهم نیست، حتا کسی ازت نمیپرسه که کارت چیه . بهر حال کار پیدا کردن هم با توجه به چیزی که گفتم، بسته به اینکه چه کاری دنبالش بگردی یا بلد باشی. سختی و آسونی خودش رو داره.
سلام
من قصد دارم به لس آنجلس برم ولی اطلاع ندارم کدوم منطقشس خوبه و برای منی که مهندس مکانیکم احتمال کار بالاتری داره ؟
هزینه و امنیت و دسترسی برام مهمه
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: بهترین و بدترین ایالتها برای کار - توسط mechanicalengineer - 2013-06-01 ساعت 13:10

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان