کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تقاضای کمک مونا زارعی از هموطنان مقیم آمریکا
خوشم میاد تو مهاجرسرا همه با هم دعوا دارند .دو کلمه نمیتونیم با هم دیگه صحبت کنیم. آخه یعنی چی؟
آقایون و خانومها جنبه دارید یا نه ؟ خوب اینجا اسمش انجمن گفتگو هست . حالا من کاری به مهاجرتی اش ندارم . مهاجرتی اش به نظر من مربوط میشه به :
{گفتگو آزاد} - کل بحث ها = انجمن گفتگو "مهاجرتی" . البته گفتگوآزاد همچین بی ربط نیست ولی خیلی هم به مهاجرت ربطی نداره. همیشه من دیدم دو کلمه حرف که میزنید دعواتون میشه . خوب یه نفر بگه اشکال از کجاست ؟ اومدید اینجا به بحثو گفتگو بشینید نه اینکه دعوا و ...
جنبه تون رو ببرید بالا .جنبه شوخی، جنبه انتقاد پذیری ، جنبه نظریات مخالف و ... .
البته لازم به ذکر خودم بگم که اومدم توی تاپیک انرژی مثبت درخواست کردم کسی نظریات مخالف ننویسه و قانون رو نبره زیر سوال . خوب این درخواست خودم بوده. ولی جاهای دیگه تحمل شنیدن نظریات مخالف رو دارم.
خوب جنبه شوخی : خیلی ها هم هستند جنبه شوخی ندارند . خوب شوخی هم نکنید . من خودم سعی میکنم شوخیهام به شخص خاصی دیگه مربوط نشه . یه شوخی کلی بکنم . یا مثلا با تمام احترامی که برای شیما قایلم ترجیح میدهم دیگه با ایشون شوخی نکنم چرا که بهم ثابت شد که ایشون تو این موضوع با من تفاهم نداره . یا برعکس اون پیام . دیدم جنبه شوخی بالایی داره با هم شوخی میکنیم.
یه مقدار صبر و حوصله تون رو بیشتر کنید . شب و روز اینجا دعواست . محمد هم که قربونش برم همیشه دعوا درست میکنه .میاد اینجا حرفهای میزنه که واقعا من خجالت میکشم .
سروش رو تا حالا ندیده بودم این حرفا رو بزنه نمیدونم چی شده که اینجوری شده . شاید به خاطر اینکه یکسال پیش قرار بود برای من یه سایت انگلیسی رو دید بزنه و اینکاروانجام نداده ناراحته .
به خدا بسه . هی قهر و آشتی . هی جرو منجر. من نمیدونم مشکل ما ها چیه ؟ با کوچک ترین چیزی ناراحت میشید . به نظر من خودتون سعی کنید مدیر خودتون باشید . یعنی اینکه خودتون رو جای مدیر این سایت بزارید ببینید این بحثی رو که میکنید از جانب یه مدیر می پسندید ؟ منظورم این نیست که برای دل مدیرا پست بدید و ...
منظورم اینه که رعایت حال جو انجمن رو بکنید . اختلاف نظر وجود داره ، طبیعیه ، ولی جر و منجر طبیعی نیست .
خود دانید . هر جور دوست دارید حال کنید . من که هر چی تو دلم بود (10% ) اش رو ریختم بیرون.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، indmehdi ، shahram1347 ، nnazi_2005 ، yek_mosafer ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: تقاضای کمک مونا زارعی از هموطنان مقیم آمریکا - توسط ChairMan - 2010-02-17 ساعت 15:08

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان