کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برای زندگی در آمریکا از کدام شهر شروع کنیم؟
(2013-07-12 ساعت 14:58)fariba_a نوشته:  دوست و پیشکسوت عزیز
به غیر از مسئله ی دلمردگی و پراکندگی که عرض کردید مبتلابه همه جای آمریکا و بخصوص تگزاس به جهت وسعت زیادش هست ( فکر میکنم ایالت تگزاس به اندازه ی کل ایران باشه) به چه دلیل یا دلایل دیگری دل خوشی از تگزاس ندارید؟؟!!
لطفا از بیان نظرات خودتون ما را بی نصیب نگذارید.
شما لطف دارید دوست من بنده بعضا پیشتر از کوپنم هم نظرات در این فروم دادم Smile
جهاتی که من عرض کردم راجع تکزاس چیزایی نیستن که مستقیم مربوط به مهاجرت و مهاجرین باشه یا تاثیر کوتاه مدت داشته باشن ازینرو جایی برای ناشکری بنده یا نگرانی مهاجرها نیست و تقریبا یک چیزهای فکری یا سلیقه ای هستن
کلا ایالتهای قرمز امریکا که جمهوری خواهان ادارشون میکنن در مقابل بعضی مزایا مثل نداشتن مالیات بر درامد و غیره مواردی دارن که به نظر شخصی من ضعف فرهنگی میشه بهش گفت و برایند همین موضوع در اداره اون ایالت و افراد اداره کننده اش تجلی پیدا میکه مثلا تکزاس یک گاورنر یا مثلا رییس ایالت داره بنام اقای پری که ایشون کاندید ریاست جمهوری در دور اول هم بودن و شرط میبندم اگر چنین شخصیتی در حد معاون وزیر هم در ایران بود (که ایشون البته مثل سایر گاورنرها در امریکا قدرتی برابر رییس جمهور در ایالت دارد) چنان مورد انتقاد و تمسخر بود که حساب ندارد حالا حساب کنید چنین فرد کم سوادی بخواهد یک ایالت رو اداره کند که نتیجه اش قرار گرفتن در لیست پنجمین ایالت فقیر در امریکاست با اینهمه ثروت نفت و گاز و بیزنسهای بزرگ در این ایالت. (ادم یاد 1 چیزایی میافتد !) خب اینجا که دیگر قرار هست حرف و رای مستقیم مردم باشد پس معلوم است که ایشان برایند نظرات مردمی شبیه خود هست. یا شما اگر در شمال تکزاس بگردید (جنوبش رو من نرفتم و نمیدانم) در مساحت کوچکی صدها کلیسا خواهید دید که بهترین املاک دو نبش در شهر ها رو دراختیار دارن و این همان برایندیست که شخصا نمیپسندم و یا اینکه در 1شنبه ها کسی حق فروش مشروب را ندارد یا سقط جنین بسیار محدود و تقریبا در بعضی شرایط ناممکن است.
به هر شکل این موارد اونطور که گفتم بی تاثیر و سلیقه ای هستن همونطور که همسر خود من اینجا رو دوست داره و معتقد هست که محیط برای رشد بچه ها بهتر هست و همچنین معتقدند که بنده حرف بیخود زیاد میزنم Big Grin و تئوری زیاد میبافم که البته این موضوع 50 درصد درست هست !
موفق باشید.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: برای زندگی در آمریکا از کدام شهر شروع کنیم؟ - توسط soheilbadami - 2013-07-13 ساعت 10:38
ساکرامنتو - توسط hamed402 - 2015-07-16 ساعت 00:09
ايالت يوتا - توسط iran azad - 2010-11-15 ساعت 01:37
مقایسه شهر های آمریکا - توسط mohsen324 - 2009-11-28 ساعت 14:00
بهترین شهر آمریکا - توسط erfanslash - 2013-03-26 ساعت 15:26
RE: بهترین شهر آمریکا - توسط آنی - 2013-05-25 ساعت 15:33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان