کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید کردن در آمریکا:از کجا و چگونه خرید کنیم!
T.J.MAX شبیه ROSS جنس هاش بسیار ارزان و مارک دار است. با این تفاوت که کیفیت اجناسش بهتر و خود مغازه هم شیک تر است.

اگر قرص در حد مسکن یا سرما خوردگی ، بیسکویت یا نان خواستید، به 1 دلاری سربزنید.

برای مایحتاج خانه smart & finals را حتما ببینید و با کارتشون خرید کنید.

rite aid از cvs ارزونتره

در ضمن فروشگاههای لوازم خانگی بزرگی اطراف شهر است بنام outlet . اغلب این فروشگاههای بزرگ همچین مغازه هایی دارند. مثلا در outlet sears شما لوازم خونه مثل یخچال، کاز، لباسشویی تلویزیون و.... را پیدا میکنید که از نظر فنی کاملا سالم هستند ولی مثلا در اثر حمل و نقل گوشه ایی ازش که ممکن است در پشت دستگاه هم باشه، کمی آسیب دیده و به همین خاطر تا %50 تخفیف میدهند. البته من خودم چیزی از آنها نگرفتم چون مدلی که میخواستم نداشت. ولی دوست داشتم از تخفیف هاشون استفاده کنم.

یک سری outlet لباس و کفش و... (پوشاک) هم در اطراف شهر هست که آنهاهم دائم الحراجند. نمیدونم چرا ارزون میدهند چون جنس هاشون اصلا مشکلی نداره.!!! 2 تا اطراف لوس آنجلس است یکی بنام outlet citadel و دیکری که اسمشو یادم نیست تو جاده tarzana است. سایت اینترنتی هم دارند.

فروشگاههای nordstrom هم اجناسی که مخواهند با تخفیف زیاد بفروشند، به مغازههای خاصی بنام nordsrtom rack منتقل میکنند. اجناسشون در این سری مغازه ها گاهی تا حد %70 حراج میشه.

البته یک جفت کفش آهنی میخواهد تا آدم همه اینجاها را سر بزنه. که فکر کنم همه ندارند. لااقل من که ندارم!!!!Big Grin بهر حال شما هم میتونید ببینید کدومشون نزدیک شما هستند و بهشون سری بزنید.
در ضمن حتما میدونید میوه در اینجا 2 نوع است: ارگانیک و غیر ارگانیک. یعنی میوههایی که با روش طبیعی بدست آمده و یا نه. البته ارگانیک ها گرونتره. (این فارمر مارکت میوه هایی که داره همه ارگانیک هستند).
قدر میوه های ایران را بدونید.Big Grin
در مورد مبلمان ، من از easy life خرید کردم. هر هفته یک مورد خوب را با قیمت پایین میگذاره برای فروش. البته هزینه حمل و نقلش هم از 60 تا 90 دلار است.
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: خرید کردن در آمریکا:از کجا و چگونه خرید کنیم! - توسط nicole.gemini - 2010-02-23 ساعت 12:05

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان