کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ "
سلام به همه دوستان.
من به عنوان کسی که واقعا از سگها میترسم یک تجربه منحصر به فرد داشتم که زیاد هم بدک نبود. برای روز چهارم جولای( روز استقلال) با دو تا از دوستان امریکایی خونه یک امریکاییه دیگه دعوت بودم. من به همه چیز فکر کرده بودم جز اینکه ممکنه طرف سگ داشته باشه اونهم دوتا!! دو تا سگ باکستر قبراق و سرحال. البته خانم صاحبخونه خیلی زود از رنگ و روی من فهمید که میترسم و سعی میکرد سگها را از دور و بر من دور کنه ولی این دو تا رفیق امریکایی جونور من ول کن معامله نبودن. انگار که دوستهای نزدیکشون را دیده باشند تا سگها کمی دور میشدند صداشون میکردند و بغلشون میکردند و باهاشون کشتی میگرفتند. به هر حال اون شب با ترس و لرز گذشت. (پدر صاحبخونه هم با یک سیگار برگ خاموش گوشه لبش و سبیل قیطونی و.... منو یاد پدرخوانده مافیا مینداخت، یک چیزی هم تعریف کرد راجع به ایران که ترس از سگها کاملا فراموشم شد که بماند... Cool ) الان کمتر از سگها میترسم ولی همچنان خوشم نمیاد ازشون. تا آینده چه شود؟
2012AS58XXX
آنکارا
مصاحبه:June 13 - برگه آبی
کلیرنس:Sep. 25
ورود به امریکا: 15 نوامبر. ویرجینیا
سوشیال: 8 روز بعد- ویرجینیا
گرین کارت:12 روز بعد ایندیانا !
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، apoornaki

پیام‌های این موضوع
RE: آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ " - توسط amiry - 2013-07-27 ساعت 04:07

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان