کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ "
(2013-07-26 ساعت 14:07)nedali نوشته:  من یه سگ ماده دارم 2 سالشه به اسم نانی و با خودمون زندگی میکنه به هیچ عنوان از چهار چوب در اینور تر نمیاد که وارد خونه بشه و تا به حال کثیف کاری نکرده و هر وقت نیاز به wc داره اروم زوزه میکشه اونوقت شوهرم میبرتش پارک جلو خونه خیلی هم مهربونه صبحانه 3 تا دونه بیسکویت مادر میخوره ناهار و شام هم هر چی خودمون بخوریم اونم میخوره باهاش مسافرتم رفتیم بچه خوبی بوده تو ماشین خلاصه اونقد بهش وابسته ایم که دوست دارم بدونم میشه با خودمون بیاریمش آمریکا ایا کارای اداری خاصی باید انجام بشه ؟

سلام دوست عزیز شما میتوانید برای این دختر نازتونBig Grin میکرو چیپ نصب کنید،واکسن هاشو کامل کنید،شناسنامه اش باید به زبان انگلیسی باشه،واسش یه باکس تهیه کنید،واسش بلیط بخرید و با خودتون ببریدش.منم روی ماهشو میبوسم.Big GrinCool
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ " - توسط romance33 - 2013-07-27 ساعت 17:02

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان