کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربهٔ مصاحبه در ایروان
فعلا یه پیش در آمد داشته باشید تا بعدا مفصل بنویسم اونم فقط به خاطر دوستانی که هفته دیگه میان:
1_ کسانی که با اتوبوس میان , دم مرز با دلال ها معامله نکنید با نرخ 8 یا در بهترین حالت 7.9 تبدیل می کنند.
البته یه صرافی داخل گمرک ایران هست که با نر 7.8 تبدیل میکنه که ریال هم میگیره.الیته دلار هم میگیره با نرخ 402 تبدیل می کنه .
به نظر ام دم مرز به مقدار نیاز تبدیل کنید.
تو شهر چند جا رو دیدم با نرخ خوب تبدیل می کردند یکی سوپر مارکت نزدیک هتل انی پلازا با نرخ 407 , یکی هم نزدیک موراتسان با نرخ 409 تبدیل می کنه . این دوجا تبدیل کنید بهتره

در مورد سیم کارت از دلال دم مرز نخرید اونها بی لاین مجانی رو می فروشن بهتون حتی تو ترمینال ازادی 7000 تومن می فروشن. تو گمرک ارمنستان بعد از چک شدن می تونید از باجه مربوطه رایگان بگیرید.

اما من پیشنهادی دارم براتون , قابل توجه امیرمهاجر, گوشی من. x 10 (خدا بیامرز) هست بنابر این تصمیم گرفتم از اورنج بگیرم, رفتم گفتم من یه هفته اینجاسیم کارت با اینترنت می خوام, اونم یه سرویس تری جی براحم فعال کرد هفت روزه نامحدود ....... هر کس حدس زد یا چه قیمتی. هزار درام بهش جایز
ه میدم ... جدی جدی.

پیام‌های این موضوع
RE: سفرنامه و تجربهٔ مصاحبه در ایروان - توسط amiz.abdollah - 2013-08-02 ساعت 21:45
كليرنس برندگان ٢٠١٣ - توسط دیزج - 2013-07-03 ساعت 14:49

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان