کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایتهای مفید برای آموزش، تمرین و ارزیابی سطح زبان انگلیسی
به به دوستان عزیز 2013 اینجا جمعند! چه بی سر و صدا! خبر میدادین ما هم میومدیم! خوب اینجا که غریبه نیستین آدم راحت تره.
دوستان اطلاع دارین TPO چیه؟TOEFL PRACTICE ONLINE
یه آدرسی هم گرفتم ولی چینیه.متوجه نشدم دانلودش کجاست.البته به روش پرواز کور(قدیمیا فیلم مهاجر رو یادشونه چهار فصل سال به مناسبتهای مختلف پخش میشد) یه خورده جلو رفتم ولی گمش کردم!
ظاهرا یه مجموعه تسته برای تافل.حالا یا تستهاش آفلاینه یا اینکه یه برنامه ایه که آنلاین تست میگیره.
ممنون میشم یه اطلاعاتی بدین.
ضمناً جناب آقای صادقی اینطور که من پستهای شما رو خوندم آشنایی خوبی با زبان دارین و حتی آمریکاییها از آمادگیتون تعجب کردن.
میشه بگین تو ایران که بودین چه کارهایی کردین و وقتی خارج شدین به چه سطحی رسیده بودین؟الان برنامه شما چیه؟آیا نمره تافل رو تو ایران گرفته بودین یا میخواین بگیرین.این تجربیات شما میتونه مثل بقیه تجربیاتتون مفید و راهگشا باشه .من به شخصه تا حالا خیلی استفاده کردم.
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، Hossein81

پیام‌های این موضوع
RE: وب سایتهای مفید برای آموزش، تمرین و ارزیابی سطح زبان انگلیسی - توسط r91 - 2013-08-04 ساعت 00:44

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان