کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا
تو تاپيكهاي مختلف چند بار در مورد شان اجتماعي نوشتم Wink ولي ميبينم باز م مهاجران عزيز از كم شدن شان اجتماعيشون هراس دارن . اين متاسفانه يكي از فرهنگ هاي پوسيده و نخ نماي ماهاست كه شايد كم كم و با شرايط فعلي اقتصادي از بين بره .
من خودم خانوم و اقاي دكتري رو تو كاليفرنيا ديدم كه بعد از ٨ ماه حتي نتونسته بودن تو فروشگاه كار پيدا كنن و تو يه چلوكبابي مشغول بودن ، البته اقا دكتر بود و خانم نرس . تازه تو چلوكبابي هم گارسن نبودن ، كه در اون صورت نونشون تو روغن بود ، اون پشت اشپزخونه مواد رو كات ميكردن با ساعتي ٨ دلار و ٢٥ سنت . كه البته خانوم همونجا هم نگران شان اجتماعيش بود ولي اقاهه خودشو با محيط وفق داده بود .
حقيقت زندگي در لس انجلس شانسه . واگرنه كه ادم روزي صد بار بايد دعا كنه كه يه رستوران پيدا بشه تا بتونه توش همبرگر سرخ كنه Wink البته همبرگر سرخ كردن واقعاً كار سختيه ، من تجربه اش رو بصورت كار داوطلبانه داشتم ، در حقيقت در كنار اون اجاق پوست ميندازي Wink
البته يك چيزي رو هم اضافه كنم ،خيلي از هموطنان لس انجلسي مخصوصاً كساني كه سالهاست اينجا هستن ، هنوز هم بعضي از فرهنگ رو دنبال خودشون ميكشن ولي خوشبختانه ، اينجا حق انتخاب بيشتري داري ، ديگه مجبور نيستي تو رودربايستي كسي بموني ، وقتي از كسي خوشت نيومد ميذاريش كنار و نگران حرفهاي فاميل و اشنا هم نيستي Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: j1970 ، el333 ، Saeedv13 ، usa lover ، alireza001 ، Ali Sepehr ، amin arefi ، gbtm ، sasbk ، dana ، rira1982 ، mgolchin13 ، f_90 ، noura ، shekari ، we are one ، Rock ، A_A ، mohamad92 ، copol ، mostafa2017

پیام‌های این موضوع
pierce - توسط faranak pejmon - 2012-02-06 ساعت 14:59
RE: حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا - توسط sayeh_m - 2013-09-03 ساعت 02:52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان