کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایده های کار در بدو ورود به آمریکا
(2013-10-06 ساعت 15:24)Hirad SC نوشته:  من یه مهندس شبکه 25 ساله با یکسال سابقه کار هستم.دارای مدرک MCITP 2010 مدرک بین المللی MCSA 2012.می خواستم ببینم شرایط کا تو لس آنجلس برای من چجوریه؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

اگه مدرک فوق دیپلم یا لیسانس مرتبط داری که evaluation کنی به شرط داشتن زبان خوب و اینکه واقعا کار بلد باشی بصورت خوش بینانه تا شش ماه ممکنه طول بکشه که کار مرتبط پیدا کنی اما اگه مدرک دانشگاهی مرتبط نداری و صرفا این لایسنس رو گرفتی ممکنی به این راحتی ها نباشه و یا مجبور باشی کارهای سطح پایین کامپیوتری رو قبول کنی. اگه زبانت خوب نباشه یا کار بلد هم نباشی و صرفا لایسنس رو گرفتی و عملا کار زیادی ممکنه از دستت بر نیاد هم باز زیاد روش حساب نکن.
در ضمن اینکه کجا بری و کجا دنبال کار بگردی هم صد در صد موثره. ممکنه جایی بری که در بدر دنبال همچین آدمی میگردن و ایکی ثانیه استخدام بشی و یا بلعکس
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Saeedv13 ، afshin4749 ، amin arefi ، soli asali ، ffrfar ، mehdi.topol ، goliii ، matin86

پیام‌های این موضوع
RE: ایده های کار و زندگی در بدو ورود به آمریکا - توسط yami - 2013-10-06 ساعت 18:21

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان