کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقامت تركيه از طريق ازدواج
(2013-10-11 ساعت 20:27)hava نوشته:  من دختری 35 ساله ومجرد دیپلم کامپیوتر از ایران ازخانواده های اصیل وخیلی دوست دارم با یک جوان ترکی زدواج کنم برای زندگی به انجا بیام ولی نمیدونم چطوری میتونم درایران همچین کسی پیدا کرده جور بشه یا نه اینجوری چون خانواده تنها اجازه نمدهند کمکم میکنید به خواهر مسلمان ایرانیتان ممنوم میشم در ضمن به یکی از بازیگران ترکی birce akalay خیلی علاقه دارم همان حوا شمیم عشق خیلی دوست دارم با او فامیل بشم از طریق ازدواج پیغام مرا میتونید به او بدهید ممنون میشم برام در این کار خیر انجام بدهید.ممن.چون.
سلام دوست عزیز. من نمیدونم شما کجائی هستین و شرایط زندگیتون چطوره ولی باور کنید ترکیه با اون چیزی که شما تو اون سریال میبینید زمین تا آسمون فرق میکنه. متاسفانه برای ما ایرانی ها همیشه مرغ همسایه غازه. شاید بتونید یه ترکیه ای پیدا کنید که مدتی باهاتون باشه و کمکتون کنه ولی وقتی رهاتون کنه اونوقت شما میمونید و کلی مشکل و تازه میفهمید در کنار خانواده بودن چه مزه ای میده. یه مهاجرت عاقلانه خوبه ولی نه هر مهاجرتی. سعی کنید شرایطتون رو در ایران بهتر کنید تا اینکه دنبال یه سراب راه بیفتین
پاسخ
تشکر کنندگان: aghaghia ، halil ace ، mohammad9631 ، 8yaghobi ، taherifar ، msar ، Facetoface1 ، Zip ، Edwardknine

پیام‌های این موضوع
اقامت تركيه از طريق ازدواج - توسط ghazal72 - 2013-01-25 ساعت 20:06
RE: اقامت تركيه از طريق ازدواج - توسط shirinna - 2013-09-02 ساعت 16:43
RE: اقامت تركيه از طريق ازدواج - توسط hava - 2013-10-11 ساعت 20:27
RE: اقامت تركيه از طريق ازدواج - توسط valencia - 2013-10-12 ساعت 15:25
RE: اقامت تركيه از طريق ازدواج - توسط shirinna - 2013-10-12 ساعت 00:14
RE: اقامت تركيه از طريق ازدواج - توسط sara1818 - 2014-12-21 ساعت 20:35
RE: اقامت تركيه از طريق ازدواج - توسط shangil - 2017-12-16 ساعت 19:58

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان