کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راه اندازی بیزنس در فلوریدا
(2013-10-17 ساعت 09:16)مهرنگار نوشته:  
(2013-10-16 ساعت 16:53)yami نوشته:  
(2013-10-16 ساعت 07:30)stealth نوشته:  علیرضا جان
اولی اینکه خوشحال شدم پستتو دیدم . اما درباره فلوریدا یادت باشه اول هم من با تو هم عقیده بودم . اما تو بحث کار شانس خیلی چیز مهمیه... حتی تو فلوریدا
برات بهترین آرزوها را دارم...اومدی شمال یه ندا بده.

(2013-10-16 ساعت 01:06)yami نوشته:  مهرنگار جان، اینجا کار بار نیست ها فلوریدا، از ما گفتن. البته اومدین قسمت شد یک گشت حسابی با هم میریم خوش بگذره اما کار و بار تعطیله Sad

کجایی الان مهرنگار؟ البته که شانس مهمه ولی اول باید کار باشه که شانس آدم بگیره تا بگیردش!! کار نباشه که شانس نمیتونه کارآفرینی کنه!! Smile

*** لطفا مدیران محترم عنوان تاپیک رو ویرایش بفرمایند. خیلی طولانی هست و اررور میده.

سلام دوست عزیز.. خیلی ممنون از پاسخ..ما هنوز ایران هستیم و احتمال زیاد در ماه فوریه میایم.. البته تقریبا دیگه از آمدن به فلوریدا منصرف شدیم..احتمال داره ایالت دیگری بریم..ولی با این حال اگه قسمت شد بیایم اونجا حتما با هم دیدار خواهیم کرد..
اگه آدم فنی هستی و اهل کار و سرما هم به بدنت کارساز نیست، به داکوتای شمالی فکر کن. یکی دو سال اول کمی پول در میاری و خودت رو پیدا میکنی. جاهای دیگه نهایتش میشه کار فروشگاه و فست فود و ... که دوزار نمی ارزه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، مهرنگار

پیام‌های این موضوع
راه اندازی بیزنس در فلوریدا - توسط yami - 2012-09-09 ساعت 08:52
زندگی در فلوریدا - توسط مهرنگار - 2013-04-23 ساعت 15:58

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان