کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-24 ساعت 23:34)Vendetta نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 14:27)aghaghia نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 14:05)mehdikhosro نوشته:  سلام
يه سوال داشتم اميدوارم مربوط به اين تاپيك باشه
اگر من و همسرم با هم بريم مصاحبه و انشا ا... ويزا اوكي شد
بعد من تنها برم امريكا و همسرم تا يكسال بعد بياد، تكليف چيه
اين ويزا باطل ميشه و دوباره بايد بره مصاحبه؟؟؟؟
يا لاتريش ابطال ميشه؟؟؟؟؟
بايد دوباره بره كيس ازدواجي اقدام كنه؟؟؟؟ يا ؟؟؟؟
ميشه كسي از دوستان پيشكسوت راهنماييم كنه... ممنونم
با آرزوي موفقيت برا همه
يه اصطلاح:
I am too zapped to help you right now.
يعني:
الان دستم خیلی خالیه که بخوام کمکت کنم
سلام دوست عزیز، اول این که شما باید برنده اصلی باشید که بتونید تنها برید، اگر هستید که تا اینجا مشکلی نیست، بعد هم همسرتون باید قبل از انقضای تاریخ ویزاشون بیان وگرنه ویزا باطل میشه و باید از طریق کیس خانوادگی اقدام کنید.... همسرتون میتونن یه سفر کوتاه بیان و برگردن تا 6 ماه بعد...

یک تصحیح کوچیک: بعد از سفر اول تا یک سال می شه خارج از آمریکا موند. اما بعد از اون باید همون قانون شش ماه رو رعایت کرد. اونها متوجه هستند که آدم تازه مهاجر طول می کشه که همه کارهاش رو ردیف کنه.
سلام دوست عزیز
باید این رو بدانید که حتما باید فرد برنده اول وارد بشه حتی توی صف دفتر ویزا تو فرودگاه یو اس افسر میخواهد که اول پاسپورت فرد برنده رو ببینه. پس این از این. یعنی اگر شما برنده هستید اول پاس شما باید مهر بخوره و همسرتان نمیتوانند قبل از شما به آن کشور سفر کنند . اگر ایشان برنده باشند شما نمیتوانید پیش از ایشان به آن کشور سفر کنید.

بهتره اول ایشون اولین ورودشون رو همراه شما داشته باشند و در زمانی که آنجا تشریف دارند تقاضای پاس سفید بدهند اینجوری هم ویزایشان باطل نمیشه و گرین کارت رو هم سر وقت میگیرند و هم در صورت دریافت پاس سفید میتوانند بدون اینکه گرین کارتشون باطل بشه برگردند و تا حدود دو سال خارج از یو اس باشند.
اینجوری خیلی بهتره تا اینکه از ایشون از اول نیایند و ویزایشان باطل بشه و بعدا بخواهند از طریق ازدواجی اقدام کنند که اینطوری خیلی بیشتر طول خواهد کشید.

امیدوارم که کمک کرده باشم. میتوانید در قسمت ویزاهای مهاجرتی خانوادگی هم سوالتون رو مطرح کنید.
C/N:2*** office: ایروان Interview: W2 DEC
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط Almond - 2013-10-25 ساعت 20:57

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان