کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حقوق فرزندان در امریکا
دوست عزیز هر شخصی که پدرش ایرانی هست، ایرانی هست و برای اومدن به ایران نیاز به پاسپورت داره، نه ویزا. من هم امریکا به دنیا اومدم و از نظر امریکا امریکایی و از نظر ایران ایرانی هستم. قطعا اگر فرزند شما امریکا به دنیا بیاد دارای دو تابعیت هست. این در مواردی به نفع ایشون هست و در موارد اندکی هم به ضرر! مثلا من برای سفر به اکثر کشورها از پاسپورت امریکا استفاده میکنم (این در حالیه که همسر ایرانی من گاهی حتی نمیتونه ویزای اون کشور رو بگیره). اگر پسر بودم با مدتی اقامت قانونی در کشوری به جز ایران، امکان یک یا دو بار سفر به ایران بدون رفتن به سربازی رو میتونستم داشته باشم. اگر قصدتون اقامت در امریکاست از سربازی پسرتون نترسید (البته به شرط عوض نشدن قوانین). اما در مورد ضررهای دو تابعیته بودن! پسر یا دختر شما امکان رئیس جمهور شدن در هیچ یک از دو کشور رو نداره! مهمه؟!!! واقعیت اینه که ممکنه به رئیس جمهور شدن علاقه پیدا کنه، ولی بین این همه شغل احتمالش 10 به توان n- هست. من فکر میکنم با توجه به چیزهایی که به دست میاره چیزهایی که از دست میده زیاد نیستن. البته این تصور منه، نهایتا شما باید تصمیم بگیرید.
البته فکر میکنم اگر شما قصد سیتیزن شدن داشته باشید، فرزندان زیر 18 سال شما هم خود به خود سیتیزن میشن
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، rira1982 ، afs ، storagemeter ، nora ، amin arefi ، alirz ، ginjer ، azadeh2014 ، eybaba ، sepideh jan ، قصه گو ، taherifar ، rouham ، sam11 ، msar ، copol

پیام‌های این موضوع
حقوق فرزندان در امریکا - توسط bobo_ir - 2013-08-19 ساعت 22:13
RE: حقوق فرزندان در آمریکا - توسط bobo_ir - 2013-08-28 ساعت 23:52
RE: حقوق فرزندان در آمریکا - توسط denag - 2013-11-13 ساعت 23:28
RE: حقوق فرزندان در امریکا - توسط rira1982 - 2013-11-14 ساعت 00:29
RE: حقوق فرزندان در امریکا - توسط afs - 2013-11-14 ساعت 02:05
RE: حقوق فرزندان در آمریکا - توسط soheilbadami - 2013-11-14 ساعت 11:36
RE: حقوق فرزندان در آمریکا - توسط denag - 2013-11-14 ساعت 16:29
RE: حقوق فرزندان در آمریکا - توسط soheilbadami - 2013-11-17 ساعت 11:48
RE: حقوق فرزندان در امریکا - توسط mahdii - 2014-07-10 ساعت 23:10

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان