کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-14 ساعت 17:36)nedafarsi نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 01:50)afs نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 01:07)nedafarsi نوشته:  یه سوال فنی......من چون فامیلی یا آشنا نزدیک ندارم تو یو اس اصلاً نمیدونم کجا میخوام برم، یعنی جای خاصی واسم اولویت نداره، چیکار کنم به نظرتون؟؟

اتفاقا شما خیلی خیلی باید دقت کنید کجا رو انتخاب می کنید برای سفر اول. چون ممکنه اگر جای نامناسبی رو انتخاب کنید توی ذوقتون بخوره و سفرهای بعدی براتون سخت بشه. از طرفی فکر حمل و نقل و این طرف و اون طرف رفتن جایی که می رید رو هم باید در نظر داشته باشید به خصوص اگر ماشین شخصی در دسترستون نباشه. بهتون پیشنهاد می کنم حتما حتما جایی که با اخلاقیات و روحیاتتون جور درمیاد انتخاب کنید. اگر جاهای شلوغ رو شهرهای فشرده رو دوست ندارید طرف جاهایی مثل نیویورک نرید. اگر جاهای خلوت و ویلایی رو دوست ندارید خیلی جاهای آمریکا برای این سفر مقصد مناسبی براتون نیست و بیشتر حوصلتون سر می ره و مثل دسته زیادی از دوستان پیش خودتون می گید این آمریکا آمریکا که می گن همش همین بود؟

مرسی از راهنماییتون، این تنها چیزی بود که بهش فکر نکرده بودم Cool
بقیه رو نمیدونم ولی راستش من هیچ وقت توی زندگیم عشق آمریکا نبودم و دست تقدیر من رو داره راهی میکنه، شاید به همین خاطر هست که ذهنیت آنچنانی ندارم در موردش و نمیدونم توی ذوقم میخوره یا نه. علاوه بر این که سعی میکنم واقع بینانه حتی با احساسات توی ذوق خوردگی برخورد کنم Shy
ولی از اونجایی در حال حاظر دانشجوی دکتری هستم و میخوام درسم رو ادامه بدم اولویت واسه من هرجایه که بهم پذیرش دانشگاه بده که البته مشخص شدنش زمانبر هست. برای همین برای سفر اول اولویت هایی رو مثل ایالت های ارزون مثل تگزاس رو در نظر دارم که حداقل تا پاییز و شروع دانشگاه ها هزینه های کمتری رو متقبل بشم. نمیدونم این اولویت چقدر واقع بینانه هست!!
سلام من خودم به هیوستون امدم و میگم اینجا واسه شروع خوبه
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط rezajoon - 2013-11-15 ساعت 05:45

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان