کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-17 ساعت 18:52)nedafarsi نوشته:  
(2013-11-17 ساعت 17:44)Sam2014 نوشته:  
(2013-11-17 ساعت 17:23)valencia نوشته:  خوب گرفتی. قیمت خوبیه. رفت و برگشت دیگه؟
حدود 932$ می شه و بهترین از نظر قیمت و تایم پرواز هست .ترکیش هم در آن تاریخ ها پرواز داره ولی گرانتر(حدود 1450$) . البته از طریق سایت Qatar Airways هم می توانید اقدام به تهیه بلیط کنید اون هم با پرداخت ریال از طریق کارت شتاب.
مثلاً برای تاریخ های رفت و برگشت مورد نظر nedafarsi عزیز نتیجه مبلغ 000`388`27 ریال است .
به هرحال از همین حالا سفر خوبی را برای ایشان آرزو می کنم.
تندرست و موفق باشید.

sam عزیز
مرسی از توضیحاتتون
این وسط انگار من یه 100 تومانی هم بلیط رو گرونتر گرفتم ولی خوب بازم راضی هستم، چون من یه تاریخ دادم آژانس توی اون حدود این آفر رو برام پیدا کرد و از اونجا که حتماً میخواستم نزدیک عید برم اگه خبردار نمیشدم و همین رو هم از دست میدادم و خدا میدونه بعداً میتونستم با قیمت مناسب چیزی پیدا کنم یا نه!! Wink
100 تومن اضافه فدای سرتون شما درست عمل کردید . جسارتاً یک توضیحاتی دادم برای تکمیل و تأیید فرمایشات شما.
بنده چون صابون این آژانس ها به تنم مالیده از دستشون شکارم تا مجبور نشم سراغشون نمی رم.
امیدوارم موفق باشید و به همه آرزوهای خوبتون زود برسید.
در ضمن دستتون رو سر همه که ویزاشون رو یک ضرب بزنند بر بدن Big GrinBig Grin
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط Sam2014 - 2013-11-17 ساعت 22:29

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان