کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2013-10-02 ساعت 08:26)rezajoon نوشته:  دوستان من در هیوستون لیک جکسون ساکن شدم هر کاری داشتید بگید البته با پیام

با سلام خدمت شما هموطن عزیزو دلسوز
من وهمسرم بازنشسته و سنم 55 سال است برای لاتاری 2014 قبول شده ایم خواهشن اول بفرمایید برای مصاحبه در ارمنستان در رابطه با سئوال آفیسر که می گوید برای چه به آمریکا خواهید رفت بهترین جواب به او چیست هرچند که همیشه آرزوی قلبی من بوده که یکروز به آمریکا بروم ضمنا من فوق لیسانس مدیریت صنعتی و30 سال در شرکتهای تولیدی وخدماتی کارکرد ه ام وتصمیم گرفتیم به هیوستون آمده و خانه ای را بدون اثاثه اجاره وخودمان امکانات اولیه را تهیه نماییم آیا شما صلاح می دانید به آنجا بیاییم وکار هم بکنم آیا برای من که رسما وارد آنجا می شوم کار هست یاخیر وضعیت کرایه خانه وخوراک چطور است وآیا شما در زمان ورود ما می توانید مارا راهنمایی فرمایید آیا می توانم ماهیانه 2 الی 3 هزار دلار درآمد داشته باشم با تشکر از شما در در صورت نیاز آیا می توان با شما تماس مستقیم داشته وبه چه طریقی باز هم سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان: مانترا

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - توسط jafarlari - 2013-11-18 ساعت 00:15

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان