کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-21 ساعت 14:52)mehdieb نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 21:47)nedafarsi نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 11:04)mehdieb نوشته:  
(2013-11-17 ساعت 17:05)nedafarsi نوشته:  به نام خدا
همین جوری....الکی میخوام اطلاع رسانی کنم Tongue
من واسه سفر اول بلیط گرفتم
تهران-دوحه-هیوستون.....ایرلاین قطری
10 مارچ میرم---- 3 اپریل برمیگردم
خیلی یهویی شد، آخه یه آفر بهم دادن بلیط رو با 2,800 گرفتم
نظرتون چیه؟؟ Shy

سلام . من هم رزو کردم با همین قیمت ولی از لوفتانزا هم گرفتم چون میخوایم بریم dallas وقطر به دالاس 3 پروازه است و خسته کننده.Sad

چه خوب گرفتین!!
آخه شنیده بودم لوفتانزا گرونه خیلی Wink

اره خوب لوفتانزا 4.4 میلیون نفری هست ولی تاریخش بهتره قطر هم یک روز به تاریخ رفتت اضافه کنی میشه 3.800 میلیون .!! خلاصه حسابی داریم گیج و ویج میزنیم که چیکار کنیم ؟

شما خوب حق دارید،برای یه سفر 4 نفر راحتی و آرامش از همه چیز مهمتره و من چون تنها هستم هرجور سختی رو میتونم تحمل کنم و الویت برام کمترین هزینه است ولی به نظر من هیچ مقدار پولی ارزش این رو نداره که خانواده تون این سفر طولانی رو به سختی تحمل کنن
Rolleyes
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
پاسخ
تشکر کنندگان: philter ، pari pariaaa ، soli asali ، mehdieb ، behfaza ، mehdikhosro ، EKAM ، noobnoobi ، m.mina ، ojee ، estanfordbineh ، mehdi2014 ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba ، A_A

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط nedafarsi - 2013-11-22 ساعت 10:57

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان