کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-21 ساعت 18:05)ostokhan نوشته:  
(2013-11-21 ساعت 17:51)abiha نوشته:  سلام دوستان عزیزم. یه سوال داشتم .اونایی که مدت طولانی قراره بمونن پول رو چه جوری می برن؟ آخه فقط 5000 تا می شه برد و من نمی دونم انتقال پول از ایران چه جوریه..از یه طرف هم می گن دفعه اول هر پولی که ببری بهش مالیات نمی خوره..فروزگاه آم ریکا حساسیت داره که ما چقدر پول می بریم با خودمون؟
واقعا ممنون! بد گیجم!

سلام
فرودگاه اونور کاری نداره که شما چقدر وارد آمریکا می کنید ولی در فرودگاه ایران بیشتر از 5000 تا بصورت قانونی نمیتونید. هر چند من تو همین فروم دیدم یه سری گفتند 20000 دلار هم قایم کردن و بردن. اگر مبالغ بیشتر از اینا بخواین باید از طریق یه صرافی معتبر و مورد اطمینان پول رو انتقال بدید. پول رو میگیره و از طریق حساب اونور واریز براتون میکنه. البته این کار هم ریسک بالای خودشو دارهو این چیزی بود که به ذهنم رسید Smile

من یه جا توی همین مهاجرسرا خوندم تا یک سال اول مالیات تعلق نمیگیره نه فقط دفعه اول، کسی میتونه در این زمینه به من جواب قطعی بده؟؟
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط nedafarsi - 2013-11-22 ساعت 11:01

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان