کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-12-20 ساعت 16:43)azem2014 نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 13:56)گل نهال نوشته:  بعد از دریافت ویزای مهاجرت , در اولین سفر به آمریکا , مدارک مهاجرتی در فرودگاه تحویل و روند فعال سازی گرین کارت آغاز می شود . برای تبادل نظر در مورد تهیه بلیط , امور گمرکی و امور مربوط به دفتر مهاجرتی در فرودگاه از این تاپیک استفاده کنید .

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان 2012 اینجا را کلیک کنید .
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان 2013 اینجا را کلیک کنید.

سلام دوستان عزیز ما رسیدیم- همه چی اسون ردیف شد- فقط اینکه پاکتهای سفید پزشکی رو نه در فرودگاه تحویل دادم و نه زمانیکه برای سوشال رفتیم-- چون پاکتهابزرگ بودن مجبور شدم در چمدانهای داخل بار بگذارم و به همین جهت زمان تحویل مدارک همراه من نبود --همچنین زمانیکه رفتیم واسه سوشال هم باز همرام نبود--- به نظرتون مشکلی پیش میاد؟ توصیه تون چیه؟ کاری باید بکنم؟
خیر دوست من! هیچ مشکلی پیش نمیاد..اون پاکت سفید، عکس قفسه سینه شماست که جزو سابقه پزشکی شما حساب میشه.
فقط دکتر ازتون می خواد یا خدای نکرده اگه به بیماری سل دچار شدین، این عکس نشون میده که شما در بدو ورود، سابقه سل نداشتید.
ورودتون رو هم تبریک میگم
اگر وقت کردید تجربیاتتون رو با ما در میون بگذارید Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، azem2014 ، قصه گو ، H Pier ، EKAM ، mohamad92 ، philter ، pari pariaaa ، m.mina ، ojee ، mehdi2014 ، امین 13 ، sara esm ، nedaba

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط raihaneh.az90 - 2013-12-20 ساعت 16:56

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان