کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
با اجازه ادمين عزيز
ممكن اين سوال من مربوط به تاپيك نباشه ، اما يه سوالاتى از دوستان دارم كه اميدوارم با مطرح كردنش هم مشكل من حل بشه و هم مشكل كسايى كه يه جورايى شرايطى مشابه من رو دارن

١- من هم مثل خيلى از دوستان به جزء چندتا دوست فاميلى كسى رو امريكا ندارم ، مى خواستم بدونم قبل از رفتن چه جورى ميشه كه يك مكان مناسب با توجه به قيمتش رو قبل از رفتن ، اجاره كرد و موقع رسيدن به خاك آمريكا ، نگرانى از اين بابت نداشت ؟ حتى براى انجام امور ادارى اين كار رو از كسايى كه در امريكا هستن درخواست بكنيم ؟

٢- چه جورى ميشه يك حساب بانكى باز كرد تا با حواله پول از ايران يا حتى كشورهاى همسايه به دليل تحريم هاى حواله بانكى ، قبل از پيدا كردن كار مناسب از پشتوانه مالى برخوردار باشيم ؟

٣- آيا امكان پيدا كردن كار مناسب با توجه به رزومه مناسب كارى و تجربه و مكاتبه از طريق ايميل و ... هست و قبل از رفتن مى شه كار مناسب پيدا كرد و اونجا تاريخ ورود دقيق و شروع به كار رو بهشون اعلام كنيم تا بعد از رفتن استرس نبودن كار رو نداشته باشيم ؟

٤- طريقه فعال كردن SN ( كارت هويت ملى ) و خدمات بيمه درمانى و تامين اجتماعى و طريقه پرداخت ماليات به چه صورت هست ؟

ممنون ميشم اين سوالات رو با دقت و طبق تجربه اى كه داشتين و حتى كامل تر از اون جواب بدين ، چون فكر كنم اين سوالات تقريباً دغدغه تك تك ما باشه ، بازم ممنونم ...
2014AS000019## : Case Number
تاريخ ارسال مدارك با ايميل : 16 jun
تاريخ دريافت تاييد مدارك : 21 jun
تاريخ كارنت شدن : October
تاريخ دريافت نامه دوم : 21 October
تاريخ و زمان مصاحبه : 04 December
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، azar1348 ، EKAM ، m.mina ، قصه گو ، امین 13 ، nedaba ، زری وحدتی ، atlantis770

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط ali1985ir - 2013-12-25 ساعت 15:29

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان