کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
اگه اینطوری بود این همه اسپانسر و تمکن مالی واسه چی میخوان!!!!
دور از جون دوستان آمریکا گداخونه میگه راه انداخته که بهمین راحتی به ما پول تو جیبی بده Big Grin
[/quote]

همانطور که قبلا" گفتم این یه نقل قول بود از یکی از برندگان سه یا چهار سال پیش که الان در سن خوزه زندگی می کنند.گدا خونه؟! پول توجیبی؟! شیب؟!
[/quote]

منم شنیدم کمک مالی می کنند، ولی خب این مقدار خیلی ناچیز در مقابل در آمدی که با کار کردن می تونیم در آمریکا به دست بیاریم
[/quote]

من 150 دلار اونهم به صورت کوپن فقط برای مواد غذایی شنیده بودم که شرایط و مراحل خاص خودشو داره..
[/quote]

طرح ولفر براي يك نفر هفته اي ١٠٠ دلار و حدود ٤٠ دلار غذا است كه خيلي كمه و وجه خوبي هم نداره.
[/quote]

دوستان عزیزم ما مهاجرا باید خیلی سرسخت تر از این حرفها باشیم که پامون اونطرف نرسیده دنبال کمکهای دولتی باشیم. بیایید به دنبال شناخت تواناییهای خودمون و اعتماد به نفسمون باشیم لطفا. نباید خودمونو مستحق اعانه بدونیم. ماها قوی تر و پر غرور تر از این حرفهاییم. همه تونو دوست دارم دوستان.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط hamid_fs3 - 2014-01-03 ساعت 01:53

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان