کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا
(2014-01-05 ساعت 01:17).Armin. نوشته:  سلام به همه دوستان این سایت بسیار مفید
من واقعا شرمنده ام که در اینجا سوالاتمو مطرح میکنم اما من تو این سایت تازه کارم و نمیدونم باید کجا سوالامو مطرح کنم. اگر میشه یا به سوالام جواب بدید یا بگید کجا باید مطرحشون کنم.
من نوجوانی 15 ساله هستم که دوم دبیرستان و رشته تجربی هستم و معدلم هم 19 خورده ای. میخوام اگر خدا بخواد برای دانشگاه یا سوم دبیرستانم به ایالت کالیفرنیا و شهر لس انجلس مهاجرت کنم. خدارو شکر حدود 4 سالی میشه که کلاس انگلیسی میرم و برای تافل به احتمال زیاد به مشکلی بر نمیخورم.

1. من از ویزا اصلا سر در نمیارم اگر میشه یکم دربارش توضیح بدین و اینکه چطور میتونم بگیرمش؟ کلا از صفر همه چیز رو دربارش بم بگید.
2. میشه چند تا دبیرستان و دانشگاه خوب بم معرفی کنید؟ میخوام نسبت به پولی که میگیرن کار خودشون خوب انجام بدن. این دانشگاه خودم پیدا کردم
3. هزینه یک ماه و یک سال حدودا چقد میشه؟ (البته میدونم به دانشگاه و دبیرستانی هم که در اون درس میخونی ربط داره)
4. به نظرتون خوابگاه بگیرم؟ اجاره آپارتمان نقلی چقد در میاد؟
5. یکی از دوستام بم گفته بود که اگر دیپلمم بگیرم دیگه ممنون الخروج میشم و تا وقتی که لیساسنس نگرفتم نمیتونم برم خارج از کشور! درسته واقعا؟ یعنی باید سال دیگه که سوم دبیرستان میشم اونجا باشم؟
6. کلا میشه از اولین کار تا آخرین کاری که برای مهاجرتم بکنم به صورت دقیق بم بگید؟
خیلی ممنون میشم اگر سوالاتم جواب بدینShy
سوالت که جای اشتباه مطرح کردی ولی ما هم به اشتباه اینجا جواب میدیم.
اول اینکه برای مدرسه که من نمیدونم جه جوری میتونی ادامه بدی ولی برای دیپلم به بالا چون خودم اقدام کردم میدونم.
1. شما اول بابد دانشگاه مد نظرت رو انتخاب کنی بعد مدارکت رو طبق چیز های که گفته اماده کنی. بعد اگر قبول شدی اونا به شما یک فورم I-20 میدن که با اون و مدارک های دیگه میری تا ویزاتو بگیری.
2. هزینه ها همون طوری که گفتی به دانشگاه و هزار چیزه دیگه بستگی داره.
3.بذار اول پذیرش بدی بعد بفکر خوابگاه و خونه باش.Big Grin
4. اون دوستون اشتباه گفته همجین جیز هایی نیست یا حداقل برا من که نیوده.
اگه کاره دقیق تر داشتی به تایپیک خودش برو.
این سایت هم مثل مهاجر سرا خوبه.
یک نکته اینکه معدلت خوبه و سعی کن بیشترش کنی که حتی کمک هزینه هم بگیری.
پاسخ
تشکر کنندگان: .Armin. ، nasr5

پیام‌های این موضوع
pierce - توسط faranak pejmon - 2012-02-06 ساعت 14:59
RE: حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا - توسط Ghasem01 - 2014-01-05 ساعت 03:39

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان