کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-01-22 ساعت 18:34)mattin نوشته:  
(2014-01-22 ساعت 17:50)Aardalan نوشته:  
(2014-01-22 ساعت 17:25)mattin نوشته:  با سلام
می خواستم ببینم تا به حال کسی برای سفر به آمریکا با کشتی اقدام کرده و یا اینکه براوردی هست که چقدر طول می کشه؟

دوست عزیز امیدوارم شوخی کرده باشید از بندر عباس تا نزدیکترین ایالت آمریکا حتی اگه فلوریدا رو هم حساب کنید حداقل 18000 کیلومتره ،سریعترین کشتی در بهترین حالت ماکسیمم 30 نات سرعت داره که میشه 55 کیلومتر بر ساعت که حداقل یک ماه زمان میبره .
در ضمن با قایق موتوری هم که نمیتونید برید باید یه مسیری باشه که کشتی ازش عبور کنه که شما بتونید از اون کشتی رانی استفاده کنید و فکر نکنم بغیر از کشتی باری کشتی دیگه ایی این مسیرو بره ،شما باید پوله سه سفر هوایی رو خرج خرد و خوراکتون کنید تو این یک ماه
با سلام وتشکر
امیدوارم این سئوال ور به حساب حما... من نذارین
من هم تمام مواردی رو که فرمودین می دونم
فقط می خواستم یک سفر هم مثل تایتانیک داشته باشیم
به هر حال ممنون از توضیحات شما

دوست عزیز برای داشتن سفری مثل تایتانیک ایشالا بعد از ورودتون به آمریکا یه سفر دریایی با کشتی کروز بگیرد به هاوایی بسیار هم ارزون هست ، میتونید از همین الان هم برنامشو بریزید من سایت www.cheapcaribbean.com رو پیشنهاد میکنم Wink
کیس نامبر :2014AS26xx
کنسولگری : ایروان
نفرات کیس : 2
مصاحبه : 11 دسامبر
دریافت ویزا: 13 دسامبر
California DMV - Driver License
California DMV - Rules of the Road
California DMV - Top 10 Reasons for Failing the Driving Test
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط Aardalan - 2014-01-22 ساعت 18:41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان