کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چطور به آفیسر ثابت کنیم پتیشنر در آمریکا اقامت دارد؟ (Domicile)
(2014-01-25 ساعت 16:44)Elahvision نوشته:  
(2014-01-10 ساعت 19:31)yengi نوشته:  سلام همسر من در آمریکا اقامت داره و اجاره نامه خونه، قبض آب و برق و تلفن هم به نامش هست الان داره میاد ایران برای کاری و حدوداً 6 ماهی اینجاست. با توجه به اینکه من احتمالا تا 1 ماه دیگه مصاحبه دارم 1- آیا این مدارک کافیه برای اثبات domicil؟ 2- با توجه به اینکه میگن همسرم باید یا با من و یا زودتر از من وارد آمریکا بشه و ما تو فرمی که فرستادیم nvc هم گفتیم که ایشون زودتر میره آمریکا، حالا با این مشکلی که پیش اومده اگه همسرم بعد از اینکه اومد ایران نتونه زودتر از من برگرده آمریکا به خاطر کاراش و من مجبور شم تا ویزا باطل نشده تنها برم از من ایراد میگیرن؟ شمارو به خدا راهنماییم کنید خیلی نگرانمSad Sad

دوست عزيز
من وضعيتي تقريبا مشابه شما دارم و با وكيل كه صحبت كردم خيلي محكم گفت: همسرتون حد اقل سه هفته قبل از مصاحبه شما بايد امريكا باشند. هيچ راه ديگري هم ندارد. اين را سه بار تكرار كرد كه يعني من گفته باشم هيچ مسئوليتي را بعدا به عهده نميگيرم. اميدوارم همسر شما بتوانند براي مصاحبه شما خودشان را به امريكا برسانند.

با سلام، يك سوال داشتم اون اينه كه اگر به سفارت بگيم كه petitioner آمريكا هست و همون حداقل ٣هفته قبل آمريكا باشه كفايت ميكنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

پیام‌های این موضوع
RE: چطور به آفیسر ثابت کنیم پتیشنر در آمریکا اقام... - توسط gh.es - 2014-01-31 ساعت 18:45
RE: چطور به - توسط Nightsky007 - 2014-01-30 ساعت 19:13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان