کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟
(2014-02-10 ساعت 14:01)aytak نوشته:  من یه اشتباهی کردم و گفتم به همه.یعنی اون لحظه که فهمیدم قبول شدم از خوشحالی نمیدونستم چیکار میکنم.اونقدر گریه کردم که از حال رفتم.از خوشحالی یه اشتباه کردم و به همه گفتم.الان هر کی منو مبینه ازم میپرسه.به همه دوستان توصیه میکنم که اشتباه منو تکرار نکنید.وگرنه بیچاره میشین.من که الان پشیمونم از کارم که چرا گفتم..

بله نباید گفت ولی بعضی ها توان این کار را ندارند. مثلا خود من هم نمی توانم یک چیزی را در درون خودم نگه دارم و به قول معروف نخود در دهانم خیس نمی خورد و برای همین حتی بقال سر کوچه ما هم می دانست که من قرار است به امریکا بروم. ولی از این به بعد به همه بگو که معلوم نیست و باید در مورد رفتنت فکر کنی و یا بگو که فقط برای چند ماه به امریکا می روی و بر می گردی تا اگر احیانا نشد و یا نخواستی بمانی ضایع نشوی و بگویی که خودت نخواستی. بگو هنوز دارم جوانب را بررسی می کنم!
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: mahbube ، shadi79 ، eybaba ، lighter ، daad ، apoornaki ، سمانه777 ، maria2000 ، pari pariaaa ، Samia ، lilac ، jojo_hami ، sib 24 ، kasra ، justusa ، hamedrouhi ، mom ، SomeOneX ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - توسط rs232 - 2014-02-10 ساعت 22:22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان