کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-02-12 ساعت 00:19)atial نوشته:  یه سوالی از دوستان دارم که بیشتر حالت مشاوره داره اگه کسی‌ میدون لطفا راهنمای کنه ،، سوال اینه که اگر در سفر اول به آمریکا اصلا تقاضای دریافت گرین کارت رو نکنیم و فقط برای مدت کوتاهی مثلا چند روز داخل آمریکا بشیم تا ویزای ۱ سالمون فعال بشه و بعدا بعد از یه سال دوباره بیاییم آمریکا و این‌دفعه تقاضای صدور گرین کارت رو بدیم و بعد از گرفتن گرین کارت دوباره برگردیم ایران و قبل از ۱۱ ماه بیایم آمریکا ، ممکن اشکالی ایجاد بشه ؟

اینجوری بدون اینکه پاس سفید بگیریم حدود ۲ سال می‌تونیم فرجه داشته باشیم تا کارهامنو کامل تو ایران انجام بدیم و با خیال راحت زندگیمونو تو آمریکا استارت بزنیم ..

البته من می‌دونم که با گرفتن پاس سفید هم می‌تونم این زمان رو داشته باشم و اینقدر هم هزینه متحمل نشوم ،ولی‌ برای گرفتن پاس سفید اینطور که خوندم باید مدتی‌ تو آمریکا باشم که این امکانش برام نیست .

ببخشید که طولانی و یه کم پیچیده نوشتم
دوست عزیز من در حد آموخته های خودم عرض می کنم : پروسه صدور گرین کارت شما بصورت اتوماتیک بعد از اولین ورود فعال می شود و پس از صدور به ادرسی که داده اید ارسال می شود لذا نیازی نیست شما کاری بکنید. بعد از صدور کارت شما باید در هر فرجه شش ماهه به امریکا وارد و خارج شوید در غیر اینصورت کارت شما مشکل پیدا می کند بنابرین بهترین کار همون درخواست پاس سفید هستش.
پاسخ
تشکر کنندگان: ffrfar ، ghafari88 ، amin arefi ، soli asali ، pari pariaaa ، atial ، mahbube ، shadi79 ، EKAM ، m.mina ، mehdi2014 ، alirezanz ، nedaba

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط javadi436 - 2014-02-12 ساعت 16:35

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان