کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-04-02 ساعت 01:33)qazwsxedcrfv نوشته:  ببخشید که اینجا مینویسم در تاپیک پاس سفید کسی‌ پاسخگو نیست

(2014-04-01 ساعت 20:01)Sam2014 نوشته:  
(2014-04-01 ساعت 19:26)qazwsxedcrfv نوشته:  
(2014-04-01 ساعت 14:46)qazwsxedcrfv نوشته:  
(2014-03-28 ساعت 17:20)qazwsxedcrfv نوشته:  سلام دوستان
آيا آموزش تصويري (مثل تكميل فرم هاي اوليه) براي پر كردن فرم هاي پاس سفيد داريم ؟ من چيزي پيدا نكردم !!

سلام دوستان من باید سریع فرم‌ها رو پست کنم اگر ممکن هست راهنمایی‌ کنید
مطالبی که دوستان در مورد پست اکسپرس و نحوه نوشتن آدرس روی پاکتها و تعداد پاکت‌هایی‌ که باید بگیرم رو مطالعه کردم اما بخاطر وقت کم بقیه مطلب رو نتونستم بخونم چون تصمیم به گرفتن پاس سفید نداشتم و کارم یکدفعه‌ای شد

چند تا سوال

من تازه می‌خوام وارد آمریکا بشوم

۱. کلیه مدارکی که واسه پاس سفید باید بفرستم رو می‌شه ۱ بار دیگه بگید ، گیج شدم
چیزهایی که گذشتم کنار...

فرم I-131

کپی‌ از صفحه اول پاسپورت

کپی‌ از ویزا با مهر بعد از ورود

کپی‌ از مدارکی که می‌خوام بخاطر اون پاس سفید بگیرم

کپی‌ بلیط برگشت

اگر چیز دیگی‌ باید آماده کنم لطفا راهنمایی‌ کنید ممنونم

۲. کلا این مدارک رو به چه آدرس یا مرجعی باید پست کنم ؟ به چه اداره‌ای باید پست بشه ؟

۳. در مورد A-NUMBER دقیقا به چه شکل باید نوشته بشه ؟
شماره‌های داخل ویزا یک رقم از تعداد خونه‌های موجود در فرم کمتر هست ، جریان وارد کردن یک صفر در اول اعداد چی‌ هست می‌شه توضیح بدید لطفا ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
توي تاپيك پاس سفيد كسي پاسخگو نيست ، كسي ميتونه كمك كنه ؟
ممنون
درود برشما دوست عزیز
توصیه میکنم در هیچ موردی عجولانه عمل نکنید و با حوصله باشید. در ارتباط با Re-entry Permit یا اصطلاح فارسیش پاس سفید مطالب مفیدی در تاپیکش موجوده . من یکی از پست های این تاپیک رو برایتان می گذارم انشاله مفید واقع بشه.
http://www.mohajersara.com/thread-3694-p...#pid317348
دوست گرانقدرمون alireza1777 دراین پست مدارک لازم و نحوه پرکردن فرم را کامل توضیح داده اند.
موفق باشید.

دوست عزیزم از راهنماییتون بسیار سپاسگزارم
متن رو کامل خواندم بسیار مفید بود اما سوالم در مورد A-NUMBER برطرف نشد و متوجه نشدم باید صفر در ابتدا اعداد بگذارم یا نه !!! اگر دلیلش رو هم بفرمائید که بدونم ممنون میشم چون هیچ جا این موضوع رو نخوندم که در ابتدا ارقام باید صفر گذاشت !!

در ضمن این فرم راهنما که میگن در صفحه ۸ برای ایالت‌های مختلف آدرس‌ها رو نوشته که این فرم‌ها به کجا باید پست بشوند رو من پیدا نکردم ، در صفحه‌ای که فرم I-131 رو دانلود کردم ۱ فرم دستورالعمل بود که در صفحهٔ ۸ هیچ آدرسی نداره می‌شه راهنمایی‌ کنید ؟

و ۱ چیز دیگه در توضیحات دوستمون نوشته بودن پارت ۳ قسمت ۲ از فرم I-131 مدت زمان ۲ سال رو وارد کنید ، این مدت زمان رو باید به روز وارد کنیم و ۷۳۰ بنویسیم درسته ؟

(2013-09-09 ساعت 16:15)gbtm نوشته:  
(2013-09-09 ساعت 14:12)sina99 نوشته:  سلام
فرم i131 جدید در قسمت class of admission یه لیست داره که متاسفانه توی لیست DV1 نداره!
میشه راهنمایی کنید کدومش رو باید انتخاب کنم.
با تشکر

سلام
من فرم رو نگاه کردم این قسمتش عوض نشده بود
سوال شش Class of admission رو بزنید DV Lottery

بالاخره تو پارت ۱ قسمت ۶ باید چی‌ بنویسم ؟
DV1 یا dv lottery ؟
درود بر شما دوستان

1-در پارت 1 سوال 6 تایپ کنید DV1
2- در پارت 3 قسمت 2 مدت را به روز وارد کنید.
3- در مورد A Number چون مربع خالی نباید در فرم باشد (9 تا خانه ) شما بعد از A با صفر شروع و 8 رقم شماره بیگانگی را مطابق آنچه در ویزاتون درج شده تایپ کنید.
4- فایل PDF دستور العمل پر کردن فرم را هم به دقت مطالعه کنید .از اینجا دنلود کنید:
http://www.uscis.gov/i-131
5- برای سرعت بخشیدن به پروسه دریافت Re-entry Permit فرم G-1145 را هم پر کنید (خیلی مختصره و آسون)
6- مشخصات آدرس که دنبالش هستید هم در این فایل پیدا کنید.
موفق باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، qazwsxedcrfv ، noobnoobi ، maria2000 ، yasejavan ، mehdi2014 ، nedaba ، atlantis770

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط Sam2014 - 2014-04-02 ساعت 22:35

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان