کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-04-03 ساعت 13:39)vistac نوشته:  سلام دوستان یه سوالی در مورد پرداخت 165دلار داشتم من الان تا قبل از واریز وجه ثبت نام رو انجام دادم و اکانت رو ساختم حالا یه سوال شخصی که میخواد برای من این پول رو پرداخت کنه باید به اکانت من دسترسی داشته باشه و وقتی هم که میخواد وارد اکانت بشه یه کد امنیتی میخواد که اون کد به ایمیلم میاد و اون شخص که نمیتونه به ایمیل من دسترسی داشته باشه ممنون میشم منو در این زمیته راهنمایی کنید یا مثلا همین شرکتی که بالای صفحه تبلیغش هست چطور میتونه 165 دلار رو پرداخت کنه؟

من هم به همین منوال انجام دادم فقط شما باید دوباره وارد اکانت خود بشوید و در قسمت پروفایل خود در بخشsecurity preferences گزینه personal identity questions رو انتخاب کنید در این صورت است که فرد دیگر برای وارد شدن با جواب به این سوال ها می تواند وارد شود .
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsenmb ، shadi79 ، vistac ، soli asali ، amin arefi ، ffrfar ، noobnoobi ، mehdi2014 ، امین 13 ، nedaba ، remarya

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط maryam_fo - 2014-04-03 ساعت 17:41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان