کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا
(2014-04-04 ساعت 15:14)hedyhoney نوشته:  
(2014-04-04 ساعت 04:07)farid24 نوشته:  سلام دوستان ،
من و همسرم دوسال و نیمه که اومدیم ، دوسال اول تو ارواین بودیم و الان شش ماهه که اومدیم لس انجلس ، مرکز شهر ، خوشحال میشم بتونم به سوالاتون جواب بدم
ما لاتری 2011 هستیم

من یک سال و نیم اول به خاطر کارم همه شهرهای اورنج کانتی و ال ای رو از نزدیک دیدم، من کارشناس شبکه و کامپیوتر هستم و مجبور بودم هر روز به خیلی از شرکتها سر بزنم.

سلام فرید جون
خوشحالمون کردی
بازم به این تاپیک سر بزن
سوال اول خودم میپرسم:
برای تازه واردها بهترین کاری که میشه روش حساب کرد و راحت گیر بیاد بدون در نظر گرفتن تخصص خاص،چه کاری میدونی.ممنون

ببينيد كسانى كه هيچ تجربه اى ندارن خيلى خيلى خيلى كارشون سخته ، بيشتر از ده نفر رو ميشناسم كه برگشتن
بيايد گرين كارت بگيريد برگرديد ،دوسال تخصص بدست بياريد زبان بخونيد ٢٤/٧ پول جمع كنيد بعدش بيايد
جواب سوالتو ميدم ولى اينو بدون كه اين خرجتو نميده ، مگر اينكه اينجا كسى رو داريد و ميتونيد بريد خونش بمونيد حداقل يك سال
اگر واقعا بدون درنظر گرفتن تخصص بخوام بگم ، راحت ترين كار ( البته با درنظر گرفتن اينكه زبانتون از متوسط بالاتر باشه و يه كم خوش رو و خوش برخورد باشيد) كاركردن توى فروشگاه هاى كوچيك ميتونه باشه ، كه خيلى هاشون اصلا تو اينترنت اگهى نميدن و فقط بايد خودتون راه بيفتيد توى مراكز خريد مخصوصا ، فرم پر كنيد
بعد كه سه تا شش ماه كار كرديد بريد تو اينترنت توى سايتهاى فروشگاههاى زنجيره اى و اپلاى كنيد
اينجورى يك سال اول كه خيلى سخته رو ميگذرونيد و سال دوم ميريد سراغ دانشگاه و كارهاى بهتر
پاسخ

پیام‌های این موضوع
pierce - توسط faranak pejmon - 2012-02-06 ساعت 14:59
RE: حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا - توسط farid24 - 2014-04-05 ساعت 05:28

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان