کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-13 ساعت 00:45)..... نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 00:40)gaandolf نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 00:27)kasragtr نوشته:  آقا من میگم بیاید یه کم راجع به مسائل عمقی تر حرف بزنیم، همونجوری که عمو سعید گفت این عکسا و شهرا از نظر توریستی خوبه، نه برای مهاجرت، شما برنامه تون اگر قبول شدید چیه؟؟ درس میخونید؟؟ کار میکنید؟؟؟ اگر کاری میدونید خوبه پیشنهاد بدید و این حرفا....
من خودم برم یه سال تا این استیت بشم یه کاری برای خودم جور میکنم تو مایه های فروشندگی می سیز و والمارت که هم زبانم قوی شه و هم از جیب نخورم بعد هم میرم سراغ ادامه درس و دانشگام....
شنیدم کارای فنی هم اونجا خیلی خوبه.... میخام یه دوره نصب پکیج و این چیزا برم اگه قبول شدم که اگه بشه همون اول تو همین کار مشغول شم....

منم میرم توکاری که توش تخصص دارم.(طراحی و نظارت شبکه های فشار ضعیف و قوی برق).میگن تگزاس وضعیت کار برق از بقیه جاها بهتره.اگر قسمت بشه دانشگاهمم ادامه می دم.
آخ خ خ خ خ خ خ.اگه بشه چی میشه.Rolleyes

gaandolfعزیز منم برقیم اما بدونه تجربه.یکم راهنمایمون بکن خب

خوبی ..... جون.من این 1 سال اخیر خیلی تحقیق کردم.
مهمترین چیز داشتن تجربه کاری و رزومه خوبه.به دلیل وجود شرکت های بزرگ نفت و گاز تو تگزاس(هیوستون) میگن برای رشته های مهندسی از همه جا بهتره.می گن حقوق پایه تو هیوستون و دالاس برای بابا برقییا از 12 دلار در ساعت برای تازه واردها شروع میشه؛این در حالیه که خودم تو سایت indeed.com دیدم که حقوق مهندس برق با تخصص و سابقه کار من در حدود 130 تا 140 هزار دلار در ساله.در ضمن بزرگترین مزیت تگزاس اینکه مالیات بر درآمد نداره.
اگر چه زندگی هرگز به کام عاشقان نیست

برای زندگی عاشق تر از ما در جهان نیست
تشکر کنندگان: samansaba ، lighter ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz

پیام‌های این موضوع
RE: شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015 - توسط gaandolf - 2014-04-13 ساعت 00:54
TOP20 - توسط abas_kashan - 2014-04-26 ساعت 10:01

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان