کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2014-04-16 ساعت 19:14)shoshina نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 15:50)dani el نوشته:  
(2014-04-15 ساعت 23:29)aram7x نوشته:  سلام
اگه سوال عمومی هستش که بپرسین راهنمایی کنم ،اگه خصوصی هستش پیغام بدین

(2014-04-15 ساعت 17:04)dani el نوشته:  [quote='aram7x' pid='477382' dateline='1397159449']
سلام
من در اورنج کانتی شهر lake forest هستم اگه کسی راجع به اینورا اطلاعاتی خواست خوشحال میشم کمک کنم

سلام
عذر میخوام میشه بهم کمک کنین تا یک سری اطلاعات مورد نیازم رو ازتون بگیرم Sad؟
9
مرسی ممنون ارام
خب من داخل این وبسایت در حال خوندنم و خوندنش برام تبدیل به یک سرگرمی هم شده حتی Shy
بیست و سه سالمه و لیسانس حقوق هستم و عمه ی خودم امسال از طریق وکیل مهاجرتی رامین دلاوری قرار هست به آمریکا سفر کنه و اونجا ترتیب باز کردن یک رستوران ایرانی و محلی رو بدن.. من هم قرار بود تو این سفر همراهشون باشم که بخاطر نداشتن کارت پایان خدمت مجبور شدم برنامم رو بیست و یک ماه عقب بندازم..
سوالی که دارم اینه که بعد از دوسال عمه ی من میتونه من رو ببره پیش خودش و طی این دو سال مسایل اقامتیش حل میشه ؟ چون تا جایی که من فهمیدم اکثر بچه ها از طریق لاتاری تونستن برن.. فعلا در این حد میخوام بدونم ارام جان مرسی Shy
[/quot
دوست عزیز نمی خوام شما رو نگران کنم ولی این وکیلی که اسم بردی تونست برای عمه ی شما ویزا بگیره ؟ برای ما که کاری نکرد فقط یه سفر به ایتالیا فرستاد ومدارک ما خیلی ناقص بودن ونتونستیم حتی مصاحبه کنیم که خدا رو شکر وگرنه شاید مانع گرفتن ویزای یه ضرب ما میشد وبعدا متوجه شدیم که حرف هایی ایشون زیاد با واقعیت جور نیست .البته ما در لاتاری برنده شدیم و تونستیم بریم آمریکا

سلام .

نه هنوز کار تو مراحل مقدمتیش البته پول رو فرستادیم.

قراره اول یک مصاحبه تو سفارت آمریکا در بلژیک داشته باشن بد دوباره برگردن ایران و یک سال بد به آمریکا بیان

ما واقعا نمیدونیم که باید بهش اعتماد میکردیم یا نه ولی‌ حالا که پول رو براشون واریز کردیم میخوایم تا تهش بریم.. پس تأییدش نمی‌کنین ؟ Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - توسط dani el - 2014-04-16 ساعت 20:08

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان