کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-18 ساعت 21:00)adonis2006 نوشته:  
(2014-04-18 ساعت 20:36)Balagar_assaluyeh نوشته:  
(2014-04-18 ساعت 17:40)eight نوشته:  
(2014-04-18 ساعت 17:29)Balagar_assaluyeh نوشته:  آقا برو بچ دوستان عزيز، سلام
از اونجايي كه من خيلي خوش شانس و با اعتماد به نفس هستم امسال ثبت نام كردم، حال فقط يه جواب ميخوام ازتون.
من مشكل سربازي دارم ، ٣٠ سالمه و خدمت نرفتم و دانشجو هم نيستم ، به نظرتون من برنده شم ميتونم برم؟
اصلا هزينه و قانوني و غير قانونيش مهم نيست، ميتونم برم يا نه؟ كسي رو داشتيد با شرايط من كه رقته باشه؟
فقط بگيد كه ببينم منم منتظر جواب ها باشم يا برم پي بازيم؟؟؟ ?

سلام
اولاً افرين به اعتماد به نفست
دوم اينكه شما ايشالا وقتى كه قبول بشى بزرگترين مشكلت خروج از كشور هستش،به نظره من وقتى قبول شدى اولين كارى كه بايد انجام بدى اينه كه به سرعت سرباز شى چون اگه بخواى با وثيقه هم از كشور خارج شى براى مصاحبه يا بايد سرباز باشى يا دانش اموز يا دانشجو به غير اين باشى سرباز فرارى حساب ميشى و بهت حتى با وثيقه هم اجازه خروج نميدن.
ممنون از پاسختون، ولي شما مطمعنيد اگه من سرياز باشم اجازه خروج ميدن؟
بعد اگر ميدن چه مدت بايد خدمت كنيم كه قبول كنند و مرخصي بدن؟

من نمیدونم . تو صفحات قبلی بچه ها میگفتن میشه گرفت .
ولی مطمئن هستم میشه اجازه خروج و گرفتن پاسپورت برای زیارت رو گرفت .
ولی شاید بشه به دلایل دیگری هم گرفت که میتونید برید نظام وظیفه بپرسید .
مثلا به دلیل عمل جراحی و مشکلات پزشکی اجازه ای خروج میخواین که فکر کنم مدارک پزشکی لازم بشه ... ولی نمیدونم در هنگام سربازی میشه اجازه ای خروج برای مثلا دبی رفتن بگیرین . ... اولین روزی که وارد سربازی میشید از طرف وزارت اطلاعات میان بهتون فرمی رو میدن که توی اون باید توضیح بدید که آیا تا حالا از کشور خارج شدید ؟ بستگانتون تا حالا خارج شدن ؟ همه ای اینارو باید بنویسید . همچنین پس از آموزشی که 2 ماه هستش . باز هم باید فرم حفاظت اطلاعات رو پر کنید .... حالا من نمیدونم از لحاظ امنیتی به یک سرباز که اونم معلوم نیست کجا آموزش میبینید و شاید جای حساسی آموزش ببینید و دست خودتون هم نیست . آیا پس از دو ماه آموزش نظامی اجازه ای خروج به کشوری رو میدن که بری و برگردی ؟ آیا مثلا دو بار این اجازه رو میدن ؟ حفاظت پیگیری نمیکنه که چرا دو بار در سال در هنگام سربازی خارج شدید ؟

اولین روزی که وارد یگان آموزشی میشید اون فرم رو پر میکنید . اونوقت دو ماه بعدش . 10 روز مرخص هستید و بعدش وارد یگان خدمتی میشین و دوباره اون فرم رو پر میکنید . پس بهترین حالت اینه که بعد از اینکه وارد یگان شدید و دومین فرم رو پر کردید و گفتید که تا حالا خارج نشدید کارهای خروج رو پیگیر بشید . کلا میشه 2 ماه 15 روز /

راه های زیادی هم وجود داره دوست عزیز

بگین که مثلا میخواین برین کنفرانس علمی
جراحی پزشکی
امتحان تافل دارین باید برین امتحان بدین

ولی به نظر من نگین که میخواین همینطوری پاشید برید سواحل مدیترانه بگردید .
عمرا اجازه بدن از نظر من .

كاملاً با حرفات موافقم همش درسته ،ديگه اون بستگى به دليلى داره كه واسه خروج ميتونه بياره،
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، karkiaa ، feligoli ، mona_ir

پیام‌های این موضوع
RE: شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015 - توسط eight - 2014-04-18 ساعت 21:09
TOP20 - توسط abas_kashan - 2014-04-26 ساعت 10:01

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان