کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روش های پیدا کردن کار در آمریکا
(2014-04-24 ساعت 08:21)sayeh_m نوشته:  راستی یادم رفت بگم . کار فروشندگی توی میسیز یا جی سی پنی یا نوردستروم و امثالهم اصلا" یه کار ساده فروشندگی نیست . صدها متقاضی ریز و درشت داره و حتی بعد از اینکه کار رو گرفتین , هزار جور دنگ و فنگ داره چون رقابت توش خیلی زیاده و اینا هم دنبال ادمهایی با مهارت میگردن ,باید مرتب با مشتری ها حرف بزنی و بهشون سرویس بدی , پس فکر نکن که وارد یه کار ساده شدی . مثل بوتیک های کوچیک نیست که بری تو فیتینگ روم وایسی و بگی چند تا لباس دارین ؟ اسمتون چیه ؟ و ...
حالا ایشاله وقتی استخدام شدی متوجه میشی که من چی میگم . Wink

مامان سایه عزیز
ممنون از لطفت عزیزم
اتفاقا اره تو قسمت executive office دیدم کامپیوتر های jcpenny رو. اما گفتم چه کاریه ، بیام خونه بشینم اپلای کنم.
اما به حرف شما گوش میدم و فردا یا پس فردا رزومه ام را بر میدارم میرم سروقتشون. خوبیش اینه که یه plaza بزرگ نزدیکه خونمونه که پیاده حداکثر 10 دقیقه راهه.
خبرش رو میدم
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
پاسخ
تشکر کنندگان: sayeh_m ، sce ، pari pariaaa ، قصه گو ، admiral.arash

پیام‌های این موضوع
RE: روش های پیدا کردن کار در آمریکا - توسط mozhgangh - 2014-04-24 ساعت 09:27
روش های پیدا کردن کار در آمریکا - توسط NGNJ - 2016-01-22 ساعت 12:13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان