کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
quote='adonis2006' pid='484000' dateline='1398326713']
(2014-04-24 ساعت 12:31)mosavi_69 نوشته:  
(2014-04-24 ساعت 12:22)adonis2006 نوشته:  دوستان بهتره که شمارش معکوس رو با جملات و قوانین مفید ادامه بدید .
از دیروز احساس ناراحتی میکنم . که اینجا تبدیل شده به چت روم . و از هر 10 صفحه هیچ کلمه ای مفیدی ندیدم .

اصلا مشخص نیست دوستان در مورد چی صحبت میکنن ؟؟ یهو فوتبال اومده وسط . و از طرف بعضی از دوستان حرفای کاملا دور از موضوع و پرت رو اینجا باز میکنن .
دوستانی که علاقه به باز کردن موضوعاتی خصوصی دارند توجه کنند قسمی به نام پیام خصوصی در سات طراحی شده بابت اینگونه مسائل .

واقعا من دارم نا امید میشم از این همراهیه شما برای شمارش معکوس . و از دیروز چند بار تصمیم به ترک مهاجرسرا گرفتم .

مدیران لطفا پیگیری کنن و موارد بسیار دور رو کنترل و یا حذف و حتی محروم کنن .

با تشکر

اسم تاپیک "شمارش معکوس هست" در کنار ارایه ی جزییات خوندنی جالب از دیار آ.زادی سعی میشه تا با بحثای دیگه زمان باقی مونده به سرعت برای دوستان گذر کنه...

یه سوال دارم از شما... آیا گذاشتن افراد در حال بازدید و یا آهنگ مربوط به این تاپک هستش؟ این وقت باقی مونده رو الکی با بحثای نامربوط خراب نکنید

دوست عزیز من بنا به رسم سالهای پیش که دوستان گفته بودند هر پستی رو ارسال کردم . و هیچوقت پستی رو ارسال نکردم که هیچ پستی باعث اذیت کردن کسی بشه .

رسم بر این بود که .
با آهنگ
با عکس
با گذاشتن یکسری از مسائل مفید
تا لحظه های آخر با هم باشیم .

ولی مثل اینکه بچه ها خیلی از موضوع دور میشن .

به نظر من میتونن این موضوعات رو جای دیگه دنبال کنن .

شما بلد نیستید کسانی رو که تو یک حال هوای انتظار هستن و شاید استرس داشته باشند و نگران باشند . رو همراهی کنید .
پس با موضوعات حوصله بر حال و هوای کسانی دیگر رو بهم نزنید . من نمیدونم فوتبال چه ربطی داره به این موضوع
[/quote]
شما مثله این که اعصاب مصاب نداریا موضوع ازادهRolleyes
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: saeed_gh ، amir_cool_2001

پیام‌های این موضوع
RE: شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015 - توسط alirezanz - 2014-04-24 ساعت 22:59
TOP20 - توسط abas_kashan - 2014-04-26 ساعت 10:01

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان