کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟
سلام دوستان. من همين امروز و از سر كنجكاوي و همينجوري اومدم توي بخش گفتگوي آزاد و اين تاپيك فوق‌العاده رو پيدا كردم.
واقعيتش اومدم جريانمو براتون بگم تا راهنمائيم كنين:
من لاتاري 2014 برنده شدم (خودم: يه خانم). و به همسرم همون اول گفتم. با اينكه ميدونستم ايشون به شدت مخالف رفتن از ايرانه اونم فقط به خاطر به قول خودش دل‌بستگيهاش به خونواده اش. البته حالا بعد از يكسال، تا حدي راضي شده. ما هم طبق سفارش و خواهش اكيد من از شوهرم، برنده شدنمون رو به هيچ كسي اعلام نكرديم. هرچند كه بارها و بارها سر اين مساله من و همسرم بحث مون شد و من هربار با خواهش و تمنا ازش خواستم كه به كسي نگه و به شدت از اين موضوع واهمه داره كه به خونواده اش نگفتيم. حالا كه دم رفتن به ارمنستان مون هست و داريم ميريم براي ويزا، دوباره ين موضوع شده محل اختلاف ما.
همسرم هم به شدت از مامانش واهمه داره كه بهش نگفته و اينكه ما مثلا ويزا بگيريم و يهو به خونواده اش اعلام كنيم.
شما بهم بگين چيكار كنم؟
ممنون ميشم راهنمائيم كنين.
من الان هم سر كار هستم و خيلي فرصت خونودن همه‌ي نظرات بچه ها رو ندارم. ولي حتما گاه به گاه ميام و ميخونم نظرات بچه ها.
کیس نامبر: 2014AS69**
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفارت: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ رویت: 5 می 2013
تاریخ ارسال فرم ها: 16 جولای 2013
کارنت: 14 آپریل 2014
مصاحبه: 3 جون
وضعیت: ادمین پروسس
آپدیت ها: قبل از مصاحبه رو نمی دونستم، چک نکردم. بعد از مصاحبه (اولین بار شاید 15-16 جون چک کردم): 9 جون، 13 جولای (فقط نفر اصلی) با ایمیل، 6 و 7 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، lighter ، pari pariaaa ، khorsandi ، sib 24 ، maria2000 ، msar ، hamedrouhi

پیام‌های این موضوع
RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - توسط a.rahaa - 2014-04-26 ساعت 09:30

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان