کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-04-24 ساعت 07:59)pardis58 نوشته:  سلام
میخاستم ببینم از بچه ها امسال کسی درخواست پاس سفید داده اگه داده چقدر زمان برده من الان 20 روز درخواست دادم فقط یک تکس و یک ایمیل با تایید پول فقط برام اومده هیچ خبری از نامه انگشت نگاری نیست کسی میدونه چقدر طول میکشه آخه من 4 روز دیگه بلیط دارم واسه برگشت ممنون میشم اگه اطلاع دارین به من هم بگین

دوست عزیز شما در حال حاضر با این وقت کمی که دارید دوتا کار میتونید انجام بدید یکیش اینکه برید دفتر اداره مهاجرت و حضوری مشکلتون رو مطرح کنید دوم اینکه از طریق سایت اداره مهاجرت نزدیکترین دفتر اداره بایومتریک به خودتون رو پیدا کنید و برید اونجا و مشکلتون رو بگید ( به همراه کمی آه و ناله ) اونا خودشون تو سیستمشون رو نگاه میکنند اگه تاریخ انگشت نگاری براتون تعیین شده باشه همونجا ازتون انگشت نگاری میکنند چون گاهی ممکنه تاریخ انگشت نگاری براتون تعیین شده باشه ولی هنوز نامه و ایمیلشو برای شما نزده باشن اما اونا خودشون تو سیستمی که ما بهش دسترسی نداریم میبینن اگر هیچکدوم این راهها جواب نداد و نامه هم نیومد باید تاریخ بلیطتون رو عوض کنید

امیدوارم موفق باشید
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، aghaghia ، Sam2014 ، shadi79 ، noobnoobi ، amin arefi ، kage.omid ، mehdi2014

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط golesang - 2014-04-26 ساعت 12:00

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان