کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-04-28 ساعت 00:35)vistac نوشته:  سلام به دوستان الان برای من این ایمیل اومده یعنی چی ؟یعنی اکانتی که من ساختم حذف شده؟ الان من تو آدرس قبلی که میرم صفحه بهم ریخه هست و اصلا جایی برای وارد کردن یوزر و پسورد نداره

April 27, 2014

Draft Case Expired Notification

According to our records, U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) previously notified you that your draft application/petition for -------------------- would be automatically cancelled if not completed and submitted within 30 calendar days of 03/27/2014. Unfortunately, the time to complete and submit your application/petition has expired.
Therefore, the application/petition you started on 03/27/2014 has been deleted. As a result, you can no longer view or access your draft application/petition. If you wish to continue to seek this benefit from USCIS, you will need to start a new application/petition.

If you have any questions, please contact customer service at (800) 375-5283 or (800) 767-1833 (TTY) for assistance.

Please DO NOT reply to this message.

وقتی شما میری توی سایت الیس اکانت درست میکنید اگه طی 1ماه 165$ رو پرداخت نکنید سایت خود به خوداطلاعات اکانت شما رو پاک میکنه. این اخطار برای شما اومده که یعنی 30 روز گذشته و شما پول ندادی پس اطلاعاتت حذف میشه ولی شما هروقت خواستین میتونین با همون یوزر و پسورد برید اطلاعاتتنو دوباره وارد کنید و کمتر از 30 روز 165$ رو واریز کنین.
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
پاسخ
تشکر کنندگان: amin arefi ، vistac ، soli asali ، noobnoobi ، mehdi2014 ، امین 13 ، آلیس-1980 ، atlantis770 ، A_A

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط nedafarsi - 2014-04-28 ساعت 11:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان