کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-28 ساعت 21:41)Saeedv13 نوشته:  بچه ها من از دو ساعت پیش تا همین الان حدود 30 تا پست دردسر ساز رو پاک کردم. یکی از کاربرهای قدیمی مون یک پستی گذاشت که آمریکا هم خبری نیست و شما همه وضعیت ایران رو با آمریکا مقایسه کردین. قبلاً بهتون گفتم که پست های ما توسط عده ای افراد مسئول خونده میشن و اگر پست س.یاسی و خلاف عرف جامعه داشته باشین برای سایت دردسر درست خواهد شد. خواهشاً از وضعیت ایران چیزی ننویسین. من خودم 40 سال اونجا زندگی کردم و می دونم چه خبره. بقیه هم همه همینطور هستند. مهاجرت یک تجربه شخصی هست که به بعضی ها می سازه و به بعضی نه. تا وقتی هم که شروعش نکنی معلوم نیست عاقبتت چی میشه. پس به هر کسی که لاتاری برنده میشه توصیه می کنم حتماً بیاد آمریکا رو ببینه و تا وقتی اینجا رو ندیده و زندگی نکرده پیش داوری نکنه. من باید برم سر کار و الان مدیر دیگه ای هم آن لاین نیست. ختم بحث رو همینجا اعلام می کنم. امیدوارم شب که برگشتم به خواهش من توجه کرده باشین. تا حالا که من از روال موجود خیلی راضی بودم. 2-3 تا مشکل کوچیک داشتیم که با همکاری شما رفع شده. این مدت اندک باقیمونده رو هم همکاری کنین تا اگر سال دیگه خدای نکرده! تقاضای درست کردن تاپیک شمارش معکوس کردین عملکرد خوب امسالتون کمکتون کنه. با تشکر از همگی. فعلاً خدا نگهدار. سعید
چاکرم عمو سعید . من قول میدم رو سفیدتون کنیم
تشکر کنندگان: Mansour92 ، matinam ، alirezanz ، King Eagle ، Saeedv13 ، meghdad matador

پیام‌های این موضوع
TOP20 - توسط abas_kashan - 2014-04-26 ساعت 10:01
RE: شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015 - توسط vahid.vp - 2014-04-28 ساعت 21:43

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان