کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-29 ساعت 00:53)abas_kashan نوشته:  
(2014-04-29 ساعت 00:45)King Eagle نوشته:  
(2014-04-29 ساعت 00:37)abas_kashan نوشته:  کسی هست حرف جدی بزنه؟!

بله

حرف جدی Tongue
من نه برام شهر مهمه نه بازیگرش نه ادماش ونه مراسماش چیزهایی که مهمه کار و پول است
با تخصص و تجربه کاری که دارم و دوره های خارج کشورم دارم میبینم بازم تو آمریکا باید جهشی عمل کنم
بعد دوستان خیلی ریلکس مسائل یکشنبشون میگن
میدونید یوزر صادقی کیه که امروز گفته اینجا نیایین خبری نیست؟!! حقم دارید ندونید چون عضویتتون در حد شمارش معکوس فعاله
آمریکا از واقعیت تا خیال یکدور بخونین بعد تصمیم بگیرین
شوخی و رویا پردازی خوبه ولی نتیجه ای جز اتلاف پول و وقت و قوت رسیدن به هدف نداره

عزیز دل شما رو نمیدونم ولی من و خیلی های دیگه برنده شدن مث نون شبمون برامون مهمه..معلومه براش استرس داریم بنابراین میایم اینجا یکم شوخی میکنیم و میخندیم که استرسمون کم شه ما براش استرس داریم...چون مسیر زندگیمون رو عوض میکنه..شما شاید تو ایران وضعتون خوب باشه ولی من و امثال من داریم عذاب میکشیم...از امریکا بهشت نساختیم فقط داریم استرسمون رو کم میکنیم...شما هم مجبور به خوندنشون نیستید. .شما باسابقه ای ماشا... به شما... ما منفی گرا نیستیم چون اگه با تفکر شما مهاجرت کنیم"منفی بین" مطمئنن ضربه میخوریم
امسال یک ضرب....مطمئنم

دم همه اونایی که بهم رتبه دادن و از پست هام تشکر کردن گرم

تشکر کنندگان: rainolf ، farzad parsa ، King Eagle ، paniya ، keivin ، meghdad matador ، MEHR52 ، alirezanz

پیام‌های این موضوع
TOP20 - توسط abas_kashan - 2014-04-26 ساعت 10:01
RE: شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015 - توسط miladfathi021 - 2014-04-29 ساعت 01:10

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان