کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-04-29 ساعت 11:18)mani.iht نوشته:  
(2014-04-28 ساعت 11:23)نام کاربری somi نوشته:  سلام عزیزان
ما هنوز در مرحله کلیرنس هستیم ولی از اونجایی که لازم میدونم درباره ی بلیط آمریکا تحقیق کردم، چندتا سوال دارم؛
-هواپیمایی قطری بهتره یا لوفتانزا؟یعنی لوفتانزا اگه 200دلاری گرونتر باشه و چندساعت هم بیشترطول بکشه ارزش داره؟
-مقصد ما لاس وگاسه،کارای مهاجرتی توی اولین شهر آمریکا که برسیم انجام میشه یا وگاس؟ چون هواپیما اول تو نیویورک یا شیکاگو وایمیسته.
-وقتی قطری مارو در مثلا نیویورک پیاده کرد چمدونارو خودمون باید بگیریم یا خودشون برای پرواز بعدی تا وگاس به امریکن ایرلاین تحویل میدن؟ مقدار بار مجاز که برای اون سفر آخری تفاوت نداره،نه؟
ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده
شاد باشید
Smile

با سلام دوست گرامی‌

در رابطه با سوالاتون:

1) پیشنهاد من هواپیمای قطری هست چون راحت تر و سرویس بهتری داره در ضمن میتونین به ازای هر نفر ۲ چمدون ۲۳ کیلو و یک ساک دستی‌ هم با خودتون ببرین.اما لوفتانزا برای چمدون دوم هزینه از شما دریافت میکنند.

۲)کار‌های مهاجرتی شما در اولین پورت ورودی شما که وارد خاک آمریکا خواهید شد انجام می‌شه که بستگی به پورت ورودی یا نیو یورک یا شیکاگو یا شههری دیگه خواهد بود که بستگی به بلیت خریداری شدهٔ شما داره.

۳ )وقتی‌ شما نیو یورک یا شیکاگو که رسیدین چون پرواز داخلی‌ که باید خودتونو به وگاس برسونین داخلی‌ هست و چمدانتون تو همون تهران تاگ خورده مستقیم به وگاس دلیوری می‌شه و احتیاجی نیست چمدنتنو تو نیو یورک یا شیکاگو تحویل بگرین اما بازم چک کنین چون یک بار بارمن رو مجبور شدیم ما خودمون تحویل گرفتیم و به گیت امریکن ایرلاین دادیم تو همون سالن و بد از انجام کارهای مهاجرتتون باید خودتونو به پرواز داخلی‌ برسونین.

4) مقدار بار مجاز تو پرواز داخلی‌ ۲۳ کیلو هست و برای چمدون‌های بالاتر هزینه دریافت میکنند اما چون شما بلیطتون رو از قطری خریداری می‌کنین و اون ایر لاین با قطری قرارداد دارن شما همون ۲ چمدون ۲۳ کیلو رو میتونین حمل کنین.

موفق باشین.
بازم اگه سوال بود در خدمتم.
با سلام خدمت دوستان
در مورد پاسخ اول دوست گرامی مانی عزیز و البته با کسب اجازه از ایشان :

اول اینکه مقایسه قیمت بلیط ها بستگی به مسیر داره . مثلاً پرواز لوفت هانزا به سانفرانسیسکو از قطری ارزانتر و بهتره. ولی از همه مناسب تر امارات هست .
در مورد مقصد نیویورک قطری بهتر از لوفت هانزا است.
پس الزاماً قطری به لوفت هانزا ترجیح نداره.باید بسته به مورد تحقیق کرد.
دوم اینکه در پرواز لوفت هانزا به شهرهای آمریکا از مبدا ایران ، عربستان سعودی ، قطر ، ترکیه و امارات متحده عربی از طریق اروپا ، دو چمدان 23 کیلویی بدون اضافه هزینه برای هر مسافر مجاز و مجانی است .

Different free baggage allowance regulations for Economy Class

For Lufthansa Economy Class passengers (1), on certain routes or with particular products, there are separate free baggage allowances with regard to the number of baggage items, and in some cases the weight.

Between the United States and Saudi Arabia, Turkey, Qatar, the United Arab Emirates, Iran (3) 2 bags each weighing up to 23 kg

از اینجا شرایط و اطلاعات کامل را دریافت کنید:
http://www.lufthansa.com/online/portal/l...id=1000271

می بخشید و با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، azadeh2014 ، amin arefi ، mehdieb ، ali99sh ، noobnoobi ، kage.omid ، mehdi2014 ، aaraam ، A_A

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط Sam2014 - 2014-04-29 ساعت 13:47

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان