کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-05-07 ساعت 15:54)Sam2014 نوشته:  
(2014-05-07 ساعت 15:18)noobnoobi نوشته:  سلام دوستان .
متاسفانه بخاطر محدودیت تعداد پرواز از ارمنستان به دالاس یه مقدار قضیه ما پیچیده شد.

از دوستانی که اطلاعی دارن خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنن.
من با ایرفلوت ابتدا میرم مسکو بعد میرم نییورک و بعد میرم دالاس.
مشکل اینکه تو دالاس باید بار رو تحویل بگیرم و من چون تجریه هوایی کشور خارجی نداشتم یه مقدار گیجم.
حالا من کارای مهاجرتیم تو نییورک باید انجام بشه(انگشت نگاری و ...) یا باید اونجا فقط بارم رو بگیرم هواپیما رو عوض کنم؟
ممنون میشم کمکم کنید.
درود و عرض تبریک به شما
اول اینکه شما بلیط تون اگر یک سره با دو توقف باشه ...ایروان به دالاس که در بین راه در مسکو (توقف 1) و در نیویورک (توقف 2) را داشته باشید در اصل چمدان ها و بار شما در مقصد نهایی (دالاس) تحویلتون میشه . ولی اگر بلیط شما از چند تا پرواز تشکیل شده که خیلی اوضاع سخت میشه چون در هر توقف باید بارتون را تحویل بگیرید و دوباره Check in بشید. این موضوع خیلی مهمه و باید براتون روشن باشه تا بتونید درست برنامه ریزی کنید .
دوم اینکه اولین فرودگاه یا پورتی که وارد آمریکا بشید همونجا کارهای مهاجرتی که گفتید شروع میشه ( الان برای شما نیویورک این حکم را داره) پس توجه کنید که فاصله بین ورود به نیویورک و پرواز به دالاس به اندازه ای کافی باشه که کارهاتون را انجام داده باشید و پرواز به دالاس رو از دست ندهید .
سفر خوبی را برایتان آرزو می کنم و موفق باشید.

اینکه بلیط از چند پرواز تشکیل شده باشه یعنی از چند تا Airline مختلف ؟ مثلا وقتی از Cheapoair بلیط می گیری بعضی هاش از ترکیب چندتا Airline هستش. منظورتون همینه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، noobnoobi

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط inforfang - 2014-05-07 ساعت 20:14

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان