کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حفظ فرهنگ ایرانی یا انطباق با فرهنگ آمریکایی؟
(2014-05-11 ساعت 02:28)Dr Sara نوشته:  واي جه موضوع خوبي
خاهش ميكنم دقيق به سؤال من جواب بدين
من يه ادم مذهبي ام و به عقايد مذهبيم بايبندم
قصدم اين بود كه براي تخصص روانبزشكي بيام امريكا و اونجا بمونم يعني اقامت
اما نميدونم جقد ميتونم با شرايط اونجا كنار بيام
اولين مساله حجابه، اينكه ميشه با حجاب كامل رزيدنت شد يا بعنوان يه بزشك كار كرد يا ازادانه زندكي كرد؟
بعدش مساله اينه كه اكه من صاحب فرزند بشم جقد ميتونم بجمو مطابق اسلام بار بيارم يعني به بجم القا كنم كه ارتباط حساب شده اي با نامحرم داشته باشه يا نماز بإخوانه يا حجاب كنه
مساله بعدي اينه كه اكه من بعنوان يه خانم محجبه بخام مثلا ارايشكاه برم يا استخر يا اينجور جاها جايي براي امثال من هست يا نه
خاهش ميكنم صادقانه جواب بدين اكه مطمين بشم كه تو امريكا جايي براي افراد مذهبي نيست قطعا برنامه ي زندكيمو تغيير ميدم
ميخام اونايي كه تجربه دارن واقعيتو بكن

برای افراد مذهبی مثل شما بهترین جا زندگی در کشورهای مذهبیه .
جائی که من هستم مردمش با روسری سر کردن افراد به ظاهر مشکلی ندارن ولی زیاد هم باهاشون قاطی نمیشن .سالنهای ورزشی فقط مخصوص خانمها اینجا هست ولی استخر و آرایشگاه خیر .
یکی از چیزهائی که افراد مذهبی مثل شما رو اینجا ممکنه اذیت کنه وجود سگه ..و رستورانهائی که اکثرا گوشت حلال ندارن .
تربیت بچه رو هم خوشبختانه در قرن بیست و یکم حتی در کشورهای مذهبی فرزندتون طوری که من و شما فکر میکنیم فکر نمیکنه و خودش راهش و عقیده اش رو انتخاب میکنه .
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، battosai ، Rock ، shimoda ، Dr Sara ، azadeh2014 ، r-g ، shani ، dv2016 ، قصه گو ، msar ، lighthouse ، maryam.azad ، MiladCr7

پیام‌های این موضوع
RE: حفظ فرهنگ ایرانی یا انطباق با فرهنگ آمریکایی؟ - توسط laili - 2014-05-11 ساعت 04:24

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان