کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روی نامه کدومتون نوشته بود Congratulations
خیلیها اعلام کردن که وقتی نامه KCC را باز کردن، اولین عبارت بعد از dear و نام شما، Congratulations بوده.
البته این موضوع در مورد سالهای قبل صدق میکنه.
نکته اینجاست که در نامه من و یک نفر دیگه که میشناسم، از این تبریک گویی ساده هم دریغ شده و فقط گفته داداش تو هم هستی...
حالا من به فکرم رسیده که نکنه برای یه عده ای (مثلا زیر 14000) نوشتن "Congratulations" که یعنی تبریک و دمت گرم و صدآفرین گلم که قراره حتما آمریکا بیای و برای ما کیس بالاها این کلمه کلیدی را ننوشتن که یعنی تو هم بیا تو بازی ولی فقط میتونی نخودی باشی و هر وقت دلمون خواست باید بری برامون پفک و بستنی بخری و از این حرفا...
منظورم اینه که اگر تو نامه کسی نوشته شده باشه Congratulations یعنی اونا از قبل برنده های صد در صدی را از بقیه جدا کردن و بقیه را تو آب نمک گذاشتن تا شاید یکی از اصلی ها نیاد و اونوقت یکی از ما اهالی برزخ کیس بالایی را عفو کنن و اجازه عبور از پل صراط را بدن؟
پس لطفا اگر کسی توی نامه اولش نوشته شده Congratulations لطفا اطلاع بده تا من این کشف بزرگ را به نام خودم ثبت کنم.
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
روی نامه کدومتون نوشته بود Congratulations - توسط payam_prz - 2008-11-01 ساعت 18:26
خاتمه سوال - توسط payam_prz - 2008-11-04 ساعت 18:46

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان