کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روش های پیدا کردن کار در آمریکا
(2014-06-01 ساعت 09:37)tina86 نوشته:  سلام .... ممنونم از این همه راهنمایی
من اکثرا خواننده خاموشم
یه سوالی دارم ...برای خانوما چه شغلایی بیشتر هست .... اینجا همش حرف از کارهای مردونست
من تو یه تاپیک دیگه هم گفتم خودم تو ایران مدیر مالی هستم .. و از شغلم و درآمدم خیلی راضی ام
اما برای داشتن کار حسابداری تو آمریکا خیلی استرس دارم .... تصمیمم اینه که اگه بخوام به طور جدی کار مالی انجام بدم حتما باید تخصص اونجا رو داشته باشم
اما چون نمیتونم بیکار باشم ... میخوام بدونم چه کارهایی هست برای خانوما که راحت پیدا بشه

عزیزم اینجا اجازه ندارن به خاطر جنسیت و یا سن و یا نژاد به کسی کاری رو ندن. چون در اینصورت شما میتونید ازشون شکایت کنید.
اما همونجور که قبلا هم گفتم کار مالی در اینحا خیلی توش پول هست.
حتی اگر دیروز صفحه اول یاهو رو دیده باشید 6 شغل که در امریکا رتبه های بالای درامد رو داره، 2 تاش مربوط به کارهای مالی میشد.
اگر هم تصمیمت رو گرفتی که کار مالی دیگه انجام ندی ، میتونی دوره پرستاری یا دوره های پزشکی دیگه بگذرونی و اونها هم حیلی طرفدار داره و درامد بسیار خوب
البته اگه دل و دماغ دیدن خون رو داری چون من نمیتونم.
موفق باشید.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، سلام مهاجر ، nedali ، babak12 ، m_yek

پیام‌های این موضوع
RE: روش های پیدا کردن کار در آمریکا - توسط mozhgangh - 2014-06-01 ساعت 11:34
روش های پیدا کردن کار در آمریکا - توسط NGNJ - 2016-01-22 ساعت 12:13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان