کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روش های پیدا کردن کار در آمریکا
(2014-06-02 ساعت 01:44)basi2014 نوشته:  
(2014-06-01 ساعت 18:33)yami نوشته:  
(2014-06-01 ساعت 12:12)tina86 نوشته:  میدونی کلا درسته تو ایران از کارم خیلی راضی ام اما دیگه کشش از صفر شروع کردن و درس رو ندارم ...دوست دارم کاری رو شروع کنم که برای خودم باشه البته اگه بشه ... در غیر اینصورت مجبورم دوباره از صفر شروع کنم و مدرک مالی رو بگیرم ...
راهی هست که بشه چندماه دوره تخصصی مالی رو تو آمریکا گذروند .... منظورم اینه که نخوام برم کالج؟
کارهی هنری رو هم خیلی دوست دارم ...

در کالجها دوره های سرتیفیکیت هست که از چندین ماه تا نزدیک به یک سال ممکنه طول بکشه. من توصیه ام اینه که از اول شروع نکنید چون با داشتن مدرک فوق لیسانس از ایران اصلا ارزش نداره.
بلکه از همین الان شروع کنید به ارزشیابی مدرکتون. در این مورد در مهاجرسرا بحث شده که چطور و از کجا انجام بدین.
بعد از اینکه مدرکتون ارزشیابی شد، میرین در یک کالج یکی دو تا از این سرتیفیکیت ها رو میگرید و وارد بازار کار میشید.
ممکنه به راحتی استخدام با مدرک کامل اینجا نباشه ولی ارزشش رو داره که از کلی بدبختی تحصیل از صفر راحت بشید.
در ضمن بعد از ارزشیابی و گرفتن سرتیفیکیت اینجا باید سعی کنید که در امتحانات مربوطه انجمن حسابداری هر ایالت هم قبول بشید.

یامی عزیز ممنون از اطلاعاتت. میشه یه توضیحی راجب این سرتیفیکیت که میگید به من بدید. چون منم مثل این دوستمون حوصله از صفر شروع کردن ندارم برای دانشگاه و درس. مثلا اینکه چه سرتیفیکیتی بگیریم خوبه؟ هزینه اش چقدره؟ اصلا چه جوری باید اقدام کرد؟
مثل همیشه ممنون

شما به نظر من اولین کاری که باید بکنید تماس با بورد حسابداری ایالت مورد نظر هست. برای این کار نام ایالت رو بهمراه این عبارت Board of Accountancy گوگل کنید تا سایتشون رو پیدا کنید.
بعد با آنها تماس بگیرید و از اونها در مورد بهترین موسسه ارزشیابی مدرک تحصیلی ایرانیتون و بعد از اون شرایط عضویت و شرکت در امتحان و دوره های آموزشی مورد تایید آنها چه در خود موسسه چه در کالجهای مورد تاییدشون بپرسید.
این بورد حسابداری محل ورود شما به دنیای مشاغل مرتبط با حسابداری در آمریکا هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، tina86 ، moqadam ، زری وحدتی

پیام‌های این موضوع
RE: روش های پیدا کردن کار در آمریکا - توسط yami - 2014-06-02 ساعت 03:13
روش های پیدا کردن کار در آمریکا - توسط NGNJ - 2016-01-22 ساعت 12:13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان