کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-06-01 ساعت 22:53)zaman65 نوشته:  
(2013-11-03 ساعت 04:01)rezajoon نوشته:  دوستان گلم مهاجر سرا واقعا به ما کمک کرده و ما هم وظیفه داریم به دیگران کمک کنیم پس میتونید از من کمک بخاید

سلام،امروز اسم ما جز کسایی که در کلرینس قبول شدن دراومد:-) من چند تا سوال داشتم:۱.از زمان آزمایشات ما بیش از ۶ ماه گذشته و آزمایشات در ارمنستان بوده'آیا باید دوباره آزمایشات انجام بشه؟ ۲.چطور میشه کسی را برای گرفتن ویزا به ارمنستان بفرستیم که خودمون نرمی و ارزانترین دربیاید؟آیا جایی را می‌شناسید که این کار را انجام دهند؟۳.برای گرفتن پاس سفید چکار باید کرد و چند وقت بایدآمریکا ماند?
ممنون میشم اگر زود جواب بدید

تبریک میگم دوست عزیز البته جای سوالتون این تاپیک نیست ولی برای اینکه جواب سوالتون رو بگیرید
1-بایستی مدیکال را تمدید کنید
2- بایستی یکی از افراد کیس برای اخذ ویزا شخصا به ارمنستان سفر کنند
3-به تاپیک مربوطه مراجعه کنید
موفق باشید

(2014-06-02 ساعت 05:46)bidhendi نوشته:  سلام
من هنوز ایالتی را انتخاب نکردم باید تا آواخره جولی وارده آمریکا بشم,میخواستم بپرسم بعد از ورود به آمریکا بهتره تو همون ایالتی که وارد شدیم بمونیم یا میشه جای دیگی بریم, یعنی میشه بعد از سفرمون محل اقاماتمون رو انتخاب کنیم

مشکلی نیست می تونید ایالت دیگه ای برید
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، bidhendi ، rezahoorjandi ، noobnoobi ، A_A ، قصه گو ، mehdi2014

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط KIMIA2005 - 2014-06-02 ساعت 12:07

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان