کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا
(2010-05-05 ساعت 12:18)charisma8 نوشته:  با سلام
در مرحله اول : اصلاً به خاطر بلد نبودن زبان خودتون رو محدود نکنید برید جلو و خواسته خودتون رو بدست بیارید.تا توی جامعه قرار نگیرید زبانتون هم خوب نمیشه.
یه ضرب المثل :
تا زمین نخورید ،سوارکاری یاد نمی گیرید.برید توی جامعه و اینقدر اشتباه حرف بزنید تا راه بیفتید.
یه وب سایت براتون میزارم که میتونه توی زبان خیلی خیلی بهتون کمک کنه،
www.eslpod.com
این یه وب سایته با لهجه لس آنجلسی و هر روز یه متن براتون میزاره با توضیحات کاملی که در مورد اون متن میباشه ،اینطوری شما با نحوه صحبت کردن و بسیاری از اصطلاحات اینجا آشنا خواهید شد.

سناریو خوبی دارید ولی یه پیشنهاد یه روز برید توی کالج و از دفتر financial aid شرایط جدید رو بپرسید ،شاید یه بند یا تبصره اضافه کرده باشند و بتونید قبل از اینکه instate بشید ازشون کمک رو بگیرید.اگر قانون عوض شده باشه میتونید توی ماه May براش درخواست کنید.با تمام این حرفها بیکار نشینید و هر طور شده یه کار پیدا کنید.راستی هر وقت توی کالج ثبت نام کنید میتونید توی همون کالج هم کار گیر بیارید ،البته بهتون 40 ساعت در هفته نمی دهند ولی پایه حقوقشون از 11$ شروع میشه و تکس ازش کم نمیشه تازه برنامه کاریتون رو با کلاستون میتونید تنظیم کنید.از دو راه میشه براش اقدام کرد: از طریق همون financial aid یه فرم ازشون بگیرید و پر کنید و یا برید توی قسمتهای مختلف کمپس(کتابخانه،کافه تریا و ... )و از هر قسمتی برگه درخواست کار رو پر کنید وبهشون بدید،که لازمه اینها اینه که شما جزء دانشجویان اون کالج باشید.

شاد و سلامت باشید.

عجب سايت جالبي من خودم 1.5 ساله كه دارم زبان ميخونم اما اين وب سايت كه معرفي كردي براي همه افراد با هر سطحي از از زبان عالي و بدرد بخوره واقعا ازت ممنونم خير ببيني ايشالاBig Grin
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
پاسخ
تشکر کنندگان: tata63 ، m.memari ، Sepasttian ، mohamad92 ، taherifar ، behfaza ، msar ، samane1363 ، matin86

پیام‌های این موضوع
pierce - توسط faranak pejmon - 2012-02-06 ساعت 14:59
RE: حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا - توسط jayjay - 2010-05-20 ساعت 15:46

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان